Červenec 2013

5th July - Ibiza Rocks

6. července 2013 v 12:48 Commercial
Včera 5. července odehrál Example s DJ Wirem první show na Ibize - v rámci Ibiza Rocks. Celkem ho zde ještě čekají 4 páteční koncerty.
Na stagi se Elliot objevil ve 22:30.
eBay auction for Teenage Cancer Trust

4. července 2013 v 13:07 Recension, Articles

O tom, že Example hodlá vydražit několik svých věcí z klipů/alb pro charitu, jsme informovali už v tomto článku. Nevěděli jsme ovšem, kdy přesně se tato událost koná a co přesně do aukce jde. Ovšem po přečtení článku níže budete mít jasno a čas vymýšlet strategii, jak získat svůj vysněný kousek. - Sledujte tento odkaz
Přeložila Greenda


Pokořitel hitparád a na BRITs nominovaný interpret Example byl oznámen jako poslední oficiální velvyslanec pro Teenage Cancer Trust.

Zpěvák hitu Changed The Way You Kiss Me je horlivým zastáncem charity od loňského roku, kdy headlinoval výroční charitativní koncert pro Teenage Cancer Trust na Royal Albert Hall. Od té doby osobně věnoval přes £20,000 prostřednictvím guest listu darů ze své poslední arena tour a také navštívil různé jednotky Teenage Cancer Trust napříč Spojeným Královstvím, aby se setkal s mladými pacienty onemocněnými rakovinou.

Na oslavu své nové role Elliot Gleave aka Example daroval některé kousky ze svého šatníku pro speciální aukci, která bude zahrnovat deset párů tenisek a deset bund, které nosil, když vystupoval na stagi, na profesionálních fotkách a ve videoklipech. V neděli 7. července od 20:00 po dobu jednoho týdne budou moci fanoušci získat do svých rukou jednu z těchto věcí jako je bunda z kolekce Versace, kterou měl na sobě loni na předávání BRIT Awards, podepsané tenisky, které měl ve videu ke Kickstarts a celou hromadu limitovaných kousků, včetně bund David Beckham pro Adidas a McQueen pro Puma.

Example, který má nespočet No 1 singlů a alb, bude i nadále pokračovat ve své podpoře během letního pobytu na Ibiza Rocks a Mallorca Rocks, které jsou také oficiálními partnery charitní organizace Teenage Cancer Trust pro sezónu 2013.

New ambassador of the Teenage Cancer Trust

4. července 2013 v 12:15 Recension, Articles

Náš Elliot opět projevil, že to není jen showman, ale muž se srdcem na pravém místě. Stal se totiž novým velvyslancem Teenage Cancer Trust, a tudíž organizace, která se stará o teenagery postižené jakoukoli formou rakoviny v Británii
S touto zprávou přišel oficiálně server Pressparty.com.
Přeložila Greenda


Kickstarts hitmaker Example byl včera (3. července) oznámen jako nový velvyslanec organizace Teenage Cancer Trust.

Hvězda, která osobně přispěla organizaci přes £20,000 a minulý rok odehrála svůj set na jednom z charitativních koncertů, vydala prohlášení o zajímavých novinkách a vysvětlila, že je velmi nadšená z toho, že se může aktivně podílet na této fantastické charitě:

"Když mě Teenage Cancer Trust požádala o to, abych se stal jejich velvyslancem, byl jsem poctěn!"

"Po setkáních s mnoha mladými lidmi na mé Royal Albert Hall show a návštěvách pěti jednotek, abych viděl jejich práci z první ruky, neměl jsem důvod, abych odmítnul. Je důležitější cítit se jako jednotlivec, než abych se trpělivě setkával s dalšími mladými lidmi, se kterými můžete být v kontaktu a Teenage Cancer Trust toto umožňuje."

Fanoušci této hvězdy mohou také přispět £1 organizaci Teenage Cancer Trust odesláním SMS s jeho jménem, 'EXAMPLE', na 70300.


Pouring Rain (Official Video)

1. července 2013 v 18:40 David Stewart

O tomto talentovaném londýnském hudebníkovi, kterého si všichni pamatujeme jako Examplova kytaristu, klávesistu a vokalistu, jsme informovali přibližně před třemi měsíci. V době, kdy hostoval na singlu Stay Young německé housové formaci Gorillas On Drums.
Také padla slova o tom, že David úspěšně rozjížděl svou kariéru předskakováním i samotným účinkováním na různých místech UK. Vystupuje takto dál a dokonce před pár týdny rozehříval svými songy publikum před Examplovým vystoupením a to konkrétně 6. června v Bristolu.
Dovolím si říct, že doteď působil David jako plachý 23letý barový zpěvák, který vydá pár EP-ček for free, až to vypadalo, že doma pak pokoutně brečí a lituje toho, že se od Exampla trhnul. Opak je ale pravdou. Během těchto třech měsíců ze sebe udělal cílevědomého kocourka, který je nově spjat s labelem (?) sundreamcity.com
David si dokonce změnil své oficiální logo a tu tumblr vyměnil opět za své oficiální stránky, které mají nový design!
17. června postnul na svůj facebook trailer poutající na svůj průlomový videoklip k příjemnému songu "Pouring Rain". Dnes ve 14:30 britského času odpremiéroval klip celý na severu digitalspy.co.uk. Singl samotný pak vyjde 12. srpna na iTunes! Režie se ujal Harrison Sanborn

A teď už samotné video. Užijte si ho

David Stewart - Pouring Rain (Official Video)Glastonbury Festival, Worthy Farm, Pilton - 29. červen 2013

1. července 2013 v 17:22 On stage
Aby těch fotek z Glastonbury nebylo málo / [ zde ] zhlédnout v HQ/ zveřejnilo několik fotek i BBC, které v těchto dnech festivalem žilo.