Červenec 2013


Next single is 'All The Wrong Places'

9. července 2013 v 14:01 Hot News
Nový singl All The Wrong Places z nadcházejícího pátého alba jsme mohli slyšet již hned několikrát live na jeho koncertech. To, že by tento song měl vyjít jako další sing naznačil Elliot už 29. června, kdy na Twitteru zveřejnil, že se na balíčku remixů měli podílet , a & . 30. června už i potvrdil, že All The Wrong Places jako nový singl opravdu vyjde.
Dnes dokonce na Facebooku odepsal, že All The Wrong Places bude premiérovat v rádiu příští týden! Nemůžete se dočkat? Můžete si čekání ukrátit oficiálním remixem, o který postaral DJ Quintino!

All The Wrong Places (Quintino Remix)Example interjú / interview @ VOLT 2013

9. července 2013 v 13:29 Interviews
V rozhovoru pro Maďarský festival VOLT popisuje Elliot pár slovy svou hudbu a také zdůrazňuje, že jeho loňská show na Balaton Sound festivalu byla ohromná a nemůže se dočkat, až si v Maďarsku zahraje podruhé ato právě na VOLT festivalu :)


6th July - VOLT Fesztivál, Hungary

9. července 2013 v 13:18 Commercial
6. července se Example s kapelou zúčastnili maďarského festivalu VOLT, který byl doslova napěchován hvězdami.
Elliot se na stagi objevil okolo půlnoci a přišlo se na něj podívat téměř 40 000 lidí! Ze strany stage sledoval Ellovo vystoupení i jeho kamarád Skream, který zde také odehrál svou show.

Ve videu níže můžete zhlédnout line-up. Exampla čekujte od [1:25]
Teenage Cancer Trust, Example Auction - 7. červenec 2013

7. července 2013 v 22:17 Events
Dnes, krátce po 20:00 britského času odstartovala dlouho očekávaná aukce jedinečného oblečení, které nosil Example při výjimečných událostech (viz fota v celém článku). Důvodem tohoto činu je Elliotovo členství v charitativní organizaci Teenage Cancer Trust, jak jsme již několikrát informovali.
Může se zdát, že se eBay aukce mohou zúčastnit pouze obyvatelé Velké Británie, ale opak je pravdou. TCT zasílá zboží i do zahraničí, avšak poštovné bude účtováno navíc. Pro obyčejné fanoušky se mohou zdát vyvolávací ceny nepřiměřeně vysoké - Nejnižší ceny byly přiděleny nošeným botám (£100). Od 250 liber se pak draží bundy. Nejvyšší vyvolávací cenou (£500) se může pochlubit kousek z Versace Collection (6), kterou měl na předávání Brit Awards v roce 2012. Zajímavostí ku příkladu je, že black and white Adidas jacket (12) měl Example na sobě jen při natáčení klipu "Unorthodox" s rapperem Wretch 32, takže je tato bunda téměř nenošená a obsahuje i originální visačky. Další raritou je i to, že prodává grey and white Chateau Roux jacket, ve kterém se objevil v klipu Stay Awake, byla spatřena i jeho žena Erin McNaught na koncertu Kasabian - na vnitřní kapse je nalepen štítek, který umožnil přístup na stage (AAA).
Ovšem Example nevidí na výši cen těchto oděvů nic přemrštěného. Odůvodňuje to tím, že při jejich pořízení byly ceny mnohonásobně vyšší a jedná se převážně o limitované edice. Na Twitter například sdělil, že
David Beckham for Adidas Originals by Originals jacket (4) je 1 z 10 a stojí £1500. Tak uvidíme, na kolik liber se ceny nakonec vyšplhají.
Zatím je největší zájem o Vans trainers (9), tedy boty, které měl na sobě při natáčení klipu Kickstarts. Za pár desítek hodin se cena ze £100 vyšplhala na £255. To je úctyhodné nato, že aukce neběží ani 24 hodin a má trvat 1 týden.
Je třeba také upozornit, že většina párů bot zahrnuje také krabici s vlastnoruční přezdívkou. Třeba Reebok EX-O-FIT HI S.G. trainers (11) přejmenoval na 'Astronauts' a Nike TERMINATOR HIGH PREMIUM trainers (3), jakožto 'Green Terminators' jsou přímo podepsány, ostatně jako prý všechny kousky.
Ke všem těmto položkám bude přiložen certifikát pravosti podepsaný samotným Examplem.

Tak co? Jdete do toho? ...jde přecejen o dobrou věc :)


1. multi-coloured 55DSL jacket
on the cover of his top 3 single 'Kickstarts' [Enter to Auction]
image host image host image host

Pet Shop Boys - Thursday ft. Example (teaser)

6. července 2013 v 14:22 Hot News
Vydání alba Electric britské legendy The Pet Shop Boys se nezadržitelně blíží - 15. červenec je již za 9 dní!
Jak jsme již několikrát upozornili, na této desce se objeví i pecka Thursday s našim Examplem! Tento song už PSB prezentují nějaký ten pátek na své světové tour k nadcházejícímu albu.
3. července se dokonce se svým repertoárem zastavili i v Karlových Varech, kde právě probíhal věhlasný filmový festival. A ano! I zde Thursday zaznělo a Elliot opět vystoupil alespoň z ledstěny!
Takže celý song už známe z jejich vystoupení téměř nazpaměť. Ovšem včera byl zveřejněn kousek ze studiové verze, která opravdu stojí zato!

Málokdo tušil, že v demu tohoto songu byl nejdřív použit acapella rap bláznivé zpěvačky Nicki Minaj a až následně byl Example na spolupráci pozván!
Více detailů čekejte, až vyjde celá skladba.


before V Festival - 2011

6. července 2013 v 13:34 Events
Objevila se fotka z roku 2011, kdy se Example nechal upravit před V Festivalem.