Červenec 2013

Example se upsal labelu 'Sony Epic UK'

27. července 2013 v 15:52 Hot News

Ano je to tak! Example v polovině července podepsal milionovou smlouvu s nahrávací společností Sony Epic UK. Se stejným labelem spolupracuje ku příkladu i finalista X Factoru a miláček Británie Olly Murs.

Pro Elliota je to zaručeně dobrý tah, který mu snad pomůže vydávat alba po celém světě. Jeho poslední album The Evolution Of Man bylo k dostání převážně jen ve Velké Británii, což snížilo dostupnost a způsobilo malou prodejnost.

Ovšem se svým bývalým labelem Ministry Of Sound, pod kterým vydal svá tři poslední alba - 'Won't Go Quietly' (2010), 'Playing In The Shadows' (2011) a 'The Evolution Of Man' vydané v loňském roce; se nehodlá rozejít ve zlém. Elliot u své staré nahrávací společnosti vydá v srpnu kompilaci s příznačným názvem (nebo spíše tagem) '#hits', album o 16 trackcích bude obsahovat nejpopulárnější songy výše jmenovaných alb.

Tato kolekce bude samozřejmě zahrnovat i jeho megahit, který byl ve Vodafone Big Top 40 číslo jedna - 'Changed The Way You Kiss Me', objeví se zde rovněž hity jako 'Kickstarts', 'Stay Awake', 'Say Nothing' a 'We'll Be Coming Back' s Calvinem Harrisem.

Z toho vyplývá, že již oznámená novinka 'All the Wrong Places' vyjde pod novým labelem Sony Epic UK. Datum vydání je určeno na 8. září a kompletní páté album je očekáváno začátkem roku 2014

Example Weekend Winners‬

27. července 2013 v 14:43 Hot News

Elliot si pro své fanoušky přichystal na léto opravdový bonbonek!
18. července totiž spustil týdenní soutěže o bezva ceny!
Do 23. července se hrálo o 2 lístky na britský festival Global Gathering

Nyní mají fanoušci šanci získat noční projížďku limuzínou pro sebe a své kámoše! Co je potřeba udělat?
Měli byste poslat na Instagram video svého obličeje reagující na Ellův nový single 'All The Wrong Places'. Nejoriginálněší video vyhrává! Nezapomeňte video otagovat následujícím @Exampstagram #AllTheWrongFaces #ExampleWeekendWinners.

Toto kolo se uzavírá 31. července.

VÍCE NA

exampleweekendwinners.com


Photoshooting in East London

27. července 2013 v 13:50 Hot News


17. července se vydal Elliot do jižního Londýna, aby nafotil
pár profi fotek.

Elliot jednu "behind scenes" fotku zveřejnil i na instagram.

O focení se postaral londýnský fotograf Viktor Vauthier. Také
je velmi pravděpodobné, že fotka (vpravo), kterou se Example prezentuje na VeVo Channelu, je právě z tohoto shootu. Podařilo se nám ji získat v poměrně dobré kvalitě.

Každopádně budeme čekat, až se jich objeví více v HQ

Zapoj se do natáčení klipu ke All the Wrong Places!

26. července 2013 v 11:21 Hot News
Elliot se 21. července konečně na několik dní vrátil zpět do Londýna a rozhodně nezahálí! Píše nové songy, natáčí klip ke své novince. Poté ho čeká koncert v rámci festivalu Global Gathering a poté série show na Mallorce a Ibize. Ale zpět k důležitější věci, ato k natáčení klipu

Určitě si někteří z vás budou pamatovat událost, kdy Elliot vyzýval své fanoušky, aby se podíleli na klipu k Perfect Replacement. Tu samou možnost měli fans i tentokrát - před 2 dny se totiž začalo s natáčením klipu k All the Wrong Places!
A jakéže měl Ell požadavky?

16. červenec, Facebook
Chtějí být nějací fanoušci, kterým je nad 18 let, v mém novém videu ke 'All The Wrong Places'?

Natáčí se 24. července v Západní Londýně. Každý, kdo je připraven si zařádit, až kontaktuje examplemusicvideo@pulsefilms.co.uk s obrázkem a osobními údaji. Věk, Adresa, Telefonní číslo, nějaké zvláštní nadání... horolezectví, gymnastika, tanečníci, volný běh... Uveďte prosím

Režie se stejně jako v případě PR ujal opět Emil Nava

Pet Shop Boys - Thursday (Audio)

26. července 2013 v 10:54 Hot News
Nesmíme zapomenout ani na spolupráci s Pet Shop Boys. V pondělí 15. července nepremiéroval jen singl All the Wrong Places, ale také vyšlo album Electric, na kterém se objevil i společný featuring s názvem Thursday. Jak už bylo řečeno, Kluci potřebovali rappera do druhé části tohoto songu a nejdřív byl použit sample rap zpěvačky Nicky Minaj.

Album obsahuje celkem 9 stop a můžete jej objednávat buď na iTunes nebo oficiálních stránkách petshopboys.co.uk
Co se prodejnosti tohoto alba týče, u nás obsadili Pet Shop Boys se svým novinkovým albem krásné 4. místo!
Níže si můžete prohlédnout i tracklist

Thursday (Audio)
Electric (15.07.2013)

  1. Axis
  2. Bolshy
  3. Love is a Bourgeois Construct
  4. Fluorescent
  5. Inside a Dream
  6. The Last to Die
  7. Shouting in the Evening
  8. Thursday (feat. Example)
  9. Vocal

All the Wrong Places - Official Remixes

26. července 2013 v 10:33 Hot News
Přesně týden po radiové premiéře jsme se dočkali nejen lyric videa, ale také slibovaných oficiálních remixů o které se postarali Quintino, Jack Beats, Calyx & TeeBee a Starkillers a samozřejmě nechybí ani extended mix

Extended MixAll the Wrong Places(Official Lyric Video)

26. července 2013 v 10:05 Hot News
V pondělí 15. července premiéroval pilotní singl All the Wrong Places z nadcházejícího pátého alba.
Fanoušci si ho mohli poprvé poslechnout na Radio 1 v 19.30 britského času v Zane Lowe's Hottest Record.
Novinku, která oficiálně vyjde 8. září, si již teď můžete předobjednávat na iTunes

K singlu týden poté vyšlo i lyric video. Záběry, které jsou ve videu použity, jsou pořízeny z Mallorca Rocks a jsou staré zhruba dva týdny.

Malá poznámka na okraj. Nešlo si nevšimnout, že má teď Elliot nově profil na VeVo Channelu a zdá se že změnil i label. Song je vydán přes Sony Music Entertainment UK


'All The Wrong Places' debuts this Monday!

11. července 2013 v 21:03 Hot News


Když jsme před dvěma dny zveřejňovali [tento] článek, netušili jsme, jak velmi blízko novému singlu 'All The Wrong Places' jsme! Elliot na svém instagramu k fotce, kterou vidíte vpravo poznamenal velmi důležité informace ato:
První single z pátého alba 'All The Wrong Places' bude premiérovat v pondělí večer v 19:30 britského času na BBC RADIO ONE. Poté budou během týdne následovat remixy od Quintino, Jack Beats, Calyx & TeeBee a Starkillers
Radio BBC 1 lze naladit i přes stream do České republiky, takže v pondělí buďte v pozoru a od 20:30 stř. času buďte u zdroje ;)