Zrušen koncert pro GRADUATION 2013 - 10th June

11. června 2013 v 16:17 |  Hot News

Těm pozornějším z vás nemohl uniknout fakt, že se Elliot včera neobjevil na GRADUATION 2013 southamptonské univerzity. Show, na které měl být po boku svého DJ Wirea healinerem, musel totiž na poslední chvíli zrušit. Důvodem byla ztráta hlasu, která ho postihla tento víkend po festivalovém běsnění.
Sám Ell na místo konání opravdu dorazil, ovšem vystoupit nemohl.

Prekérní situaci Example komentoval na Twitteru následovně:

Southamptonská Uni. Omlouvám se, ale nemohl jsem dnes večer udělat show. Byl jsem ve městě celý večer, ale začal jsem se rozehřívat a můj hlas prostě říká "ne, brácho"

Včera večer jsem zrušil svou 3. show za 7 let. Dostávám stížnosti od spousta studentů, z nichž většina pravděpodobně vynechala v letošním roce 10 přednášek.

Nenávidím rušení show, což je důvod, proč to nedělám ze zvyku. Spousta lidí očekává, že umělci jsou neprůstřelní, když jsou na turné...

Všem studentům, kteří naříkají - myslete na všechny ty časy, když jste nešli do práce, protože jste příliš líní a máte kocovinu.

Včera jsem byl v Southamptonu připravený koncertovat, ale faktem je, že můj hlas nebyl v pořádku a nechtěl jsem být na stagi mimem.

Southamptonští Uni studenti - Zřejmě vám vrátí peníze - můžete jít a koupit si spoustu nudlí do hrnce a MCAT, veselte se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bewlyer Bewlyer | Web | 13. června 2013 v 21:41 | Reagovat

ja idem hneď do Anglicka s tebou! hneď v tomto momente!
už mám myšku, lenže je taká malá, že sa bojím, že sa mi stratí v ruke, kým ňou budem klikať :-/ a to nemám nejak velké laby, normálne paprčky :D

takže to Anglicko... paltí??!! :D:D:D

2 Bewlyer Bewlyer | Web | 13. června 2013 v 21:42 | Reagovat

[1]: *platí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama