Example Rocks! One week to go people...

14. června 2013 v 18:17 |  Commercial
20. června - neoslaví Example jen své 31. narozeniny, ale také odstartuje novou éru We Are Rockstars na španělské Malorce!
Španělské ostrovy má vůbec Elliot ve velké oblibě. Když to přeženeme, můžeme říct, že se zde vrací s DJ Wirem každý týden - a když ne na Malorku, tak na Ibizu :)


A teď trochu oficiálně.

Oblíbenec Mallorca Rocks, Example je připraven uskutečnit triumfální návrat na Baleáry se svým dlouholetým spolupracovníkem DJ Wirem, aby zde skvěle rozjeli 11 exkluzivních show, které se budou konat přes léto jen na Mallorca Rocks.

Example řekl: "Důvodem pobytu a toho, proč se vracím stále častěji je poměrně jednoduchý. Ať už je to moje live show nebo davy We Are Rockstars, hotely praskají ve švech a atmosféra je neuvěřitelná. Začal jsem s novým materiálem a mám v záloze i nějaké velké spolupráce. DJ Wire pracuje taky na novém materiálu. Budeme náš set během léta obměňovat, ale je to to nejlepší z mého repertoáru namíchané s důmyslnými letními melodiemi, které jsou okolo. Nestává se často, kdy můžete strávit celý den na pláži a pak skočit na stage a party s několika tisíci turisty. Upřímně, hraju na I Mallorca Rocks Hotel - je to jako letní domov."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama