Červen 2013

Clothes for charity

26. června 2013 v 20:21 Hot News
Example v polovině června zveřejnil na svém Twitteru, že hodlá prodat nějaké své oblečení a peníze z tohoto počinu dá na charitu. Proč s tím přicházíme až teď? Je to jednoduché. Ell před 1 týdnem postnul fotku několika svých věcí na instagram s následujícím popiskem:

"Přesně tyhle kousky mých bund dražím příští týden pro charitu. Veškerý výtěžek půjde na Teenage Cancer Trust. Postnu sem příští týden online odkaz na eBay. Sledujte tohle místo" [ instagram ]

Z toho vyplývá, že by se někdy v těchto dnech měl odkaz zveřejnit právě k této fotce na instagram. Takže pokud máte zájem o některou z Ellových věcí a zároveň chuť podpořit dobrou věc, buďte ve střehu! :)


Právě jsem rozdal spoustu mého oblečení charitním obchodům podél fulhamské ulice, takže pokud si někdo chcete koupit moje staré rukavice/opasky/legíny

Několik dalších týdnů budu prodávat spousty bund/tenisek na eBayi a výtěžek dávat na charitu. Jsou tady nějaké holky s velikostí nohy 11?

Mimochodem - ty bundy/tenisky, které budu prodávat pro charitu, byly všechny v mých klipech nebo na obalech singlů/alb

Pet Shop Boys and Example - Thursday (Live), O2 Arena, 19. červen 2013

21. června 2013 v 15:28 On stage-vids
O tom, že se Example spojil s The Pet Shop Boys víme už nějaký ten pátek. Víme taky, že jejich společná skladba se jmenuje Thursday a objeví se na jejich novém albu Electric, které vyjde 15. července. Neuniklo nám také, že TPSB objížděli se svým nadcházejícím albem Jižní Ameriku, kde song s Examplem také prezentovali a ač nebyl Elliot přítomen přímo, rappoval svou část přímo z led-stěny!
Nyní je britské duo zpátky v UK a 19. června se po jejich boku ukázal Ell v celé své kráse v londýnské O2 Areně!
Určitě mrkněte. Stojí za zhlédnutí :)
with Madeon, Isle Of Wight Festival - 14. červen 2013

21. června 2013 v 14:23 Events
Zatím se neobjevily žádné fotky z festivalu Isle Of Wight, na kterém Elliot s DJ Wirem odehráli svůj set přesně před týdnem. Nicméně se zde Example střetnul s mladičkým DJem Madeonem, který už ve svých 18 letech produkoval některé skladby popové divě Lady GaGa pro její nadcházející album.
Také můžete znát jeho nejznámejší věc ato skladbu - Icarus

"Tohle je a já po mém setu. On je na levé straně obrázku..." [Twitter]


Happy 31st BIRTHDAY!

20. června 2013 v 22:23 Extra
Jak všichni jistě víte, dnes slaví náš idol, naše star slaví krásné 31. narozeniny!
Přejeme mu všechno nejlepší, hodně úspěchů v pracovním i soukromém životě. Mohli jste si všimnout, letos po velkolepém projektu s fanvideem ke 30. narozeninám, jsme zůstali víceméně chladnými. Nebojte. Něco se chystá! Pokud jsme vás ani tímto neuchlácholili, nebude naškodu si připomenout loňské články, které jsme si k tomuto dni připravili. - [Birthday Special: A few facts about Example], [Birthday Special: Older Music], [Birthday Special: Stand-Up Comic],[Birthday Special: Funny Moments], [Birthday Special: One week ago], [Birthday Special: Little Elliot].

Elliot dnes startuje svou první letošní show na Mallorce v residenci We Are Rockstars a vzhledem k tomu, že se to koná na jeho narozeniny, slibuje EXTRA PARTY PARTY!!!
Závidíme!

Team fansforexample


O2 Academy TV: Interview

14. června 2013 v 18:48 Interviews
V první části nedávného rozhovoru pro O2 Academy TV Example mluví o svém tajemném rave pátem albu, prorážení v Americe a nepřizpůsobení své hudby k tomu, aby potěšila konkrétní cílovou skupinu posluchačů.

Fed Up With Rapping - Part 1V druhé části se Example zmiňuje o používání své hudby do filmů, své lásce k filmům Roberta Rodrigueze a o spolupráci s The Pet Shop Boys.

Plans to Make Horror Movies - Part 2


Example Rocks! One week to go people...

14. června 2013 v 18:17 Commercial
20. června - neoslaví Example jen své 31. narozeniny, ale také odstartuje novou éru We Are Rockstars na španělské Malorce!
Španělské ostrovy má vůbec Elliot ve velké oblibě. Když to přeženeme, můžeme říct, že se zde vrací s DJ Wirem každý týden - a když ne na Malorku, tak na Ibizu :)


A teď trochu oficiálně.

Oblíbenec Mallorca Rocks, Example je připraven uskutečnit triumfální návrat na Baleáry se svým dlouholetým spolupracovníkem DJ Wirem, aby zde skvěle rozjeli 11 exkluzivních show, které se budou konat přes léto jen na Mallorca Rocks.

Example řekl: "Důvodem pobytu a toho, proč se vracím stále častěji je poměrně jednoduchý. Ať už je to moje live show nebo davy We Are Rockstars, hotely praskají ve švech a atmosféra je neuvěřitelná. Začal jsem s novým materiálem a mám v záloze i nějaké velké spolupráce. DJ Wire pracuje taky na novém materiálu. Budeme náš set během léta obměňovat, ale je to to nejlepší z mého repertoáru namíchané s důmyslnými letními melodiemi, které jsou okolo. Nestává se často, kdy můžete strávit celý den na pláži a pak skočit na stage a party s několika tisíci turisty. Upřímně, hraju na I Mallorca Rocks Hotel - je to jako letní domov."

Oficiální prohlášení z Facebooku

14. června 2013 v 17:30 Hot News
Southamptonská uni opravdu nedává Elliotovi spát... k celé situaci zrušeného koncertu se ještě vyjádřil také na svém facebooku. A má čistou pravdu, nemyslíte?

Středa, 12.06.2013 [facebook]
Rychlá poznámka ohledně zrušení mého vystoupení na pondělním promočním plese Southamptonské Uni. Nebyl jsem líný nebo neprofesionální. Byl jsem v Southamptonu kvůli show celý den. Můj hlas to zabalil a já mohl sotva mluvit. Takže raději jsem vystoupení zrušil, než abych šel na stage a dělal pantomimu a předešel stížnostem na můj výkon. Omluvil jsem se na twitteru a vrátil jsem celý svůj honorář studentské unii. Probudil jsem se k tirádě stížností od malé menšiny studentů, kteří útočili na můj vzhled a hudbu. Dámy a Pánové - umělci nejsou neprůstřelní, někdy onemocníme, proto musíme rušit show. Pokud si myslíte, že je moje hudba naho*no, proč se zlobíte, že jsem zrušil show?? Bláznovství. Pondělní show byl jediný koncert, který jsem letos zrušil. Už jsem udělal 50 koncertů na na dalších 80 jsem zabookovaný. Rušení není něco, co si užívám a nedělám to ze zvyku. Nebudu brát stížnosti od nikoho na facebooku nebo twitteru nebo veřejnosti. Jsem fyzická osoba, neočekávejte ode mě, že se budu chovat jako mediálně vyškolená loutka. Pošlete mi hezké tweety a já vám tweetnu pěkné věci zpátky. Pošlete mi urážlivé komentáře a budu k vám sprostý taky. Nehodlám měnit způsob svého chování na sociálních médiích. Po tomto celém rušícím debaklu mě podpořily tisíce fanoušků a jen hrstka jednotlivců mi poslalo urážku. Tihle lidé nejsou fanoušci. Takže když na ně zaútočím, nemyslete si, že útočím na všechny fanoušky - právě tito idioti, kteří si zdá se myslí, že bych měl být imunní vůči nemocem a rádi předstírají, že oni nikdy sami nikdy nevolali do práce, že jsou nemocní. V průběhu let jsem se setkal s mnohými z vás venku před koncerty a odpověděl mnohým z vás na facebooku a twitteru, takže víte, že mi na svých fanoušcích záleží, ale také nemůžu vystát ho*na od haterů. Pokud mě stále nemáte rádi i přes toto vysvětlení, pak mi prosím dejte vědět níže, ať vás můžu blokovat z této stránky. Díky. El

Zrušen koncert pro GRADUATION 2013 - 10th June

11. června 2013 v 16:17 Hot News

Těm pozornějším z vás nemohl uniknout fakt, že se Elliot včera neobjevil na GRADUATION 2013 southamptonské univerzity. Show, na které měl být po boku svého DJ Wirea healinerem, musel totiž na poslední chvíli zrušit. Důvodem byla ztráta hlasu, která ho postihla tento víkend po festivalovém běsnění.
Sám Ell na místo konání opravdu dorazil, ovšem vystoupit nemohl.

Prekérní situaci Example komentoval na Twitteru následovně:

Southamptonská Uni. Omlouvám se, ale nemohl jsem dnes večer udělat show. Byl jsem ve městě celý večer, ale začal jsem se rozehřívat a můj hlas prostě říká "ne, brácho"

Včera večer jsem zrušil svou 3. show za 7 let. Dostávám stížnosti od spousta studentů, z nichž většina pravděpodobně vynechala v letošním roce 10 přednášek.

Nenávidím rušení show, což je důvod, proč to nedělám ze zvyku. Spousta lidí očekává, že umělci jsou neprůstřelní, když jsou na turné...

Všem studentům, kteří naříkají - myslete na všechny ty časy, když jste nešli do práce, protože jste příliš líní a máte kocovinu.

Včera jsem byl v Southamptonu připravený koncertovat, ale faktem je, že můj hlas nebyl v pořádku a nechtěl jsem být na stagi mimem.

Southamptonští Uni studenti - Zřejmě vám vrátí peníze - můžete jít a koupit si spoustu nudlí do hrnce a MCAT, veselte se.