Červen 2013


Glastonbury Festival, Worthy Farm, Pilton (29.06.2013)

30. června 2013 v 13:43 On stage-vids
Jak jsme již informovali v předchozím článku, včera Example s kapelou vystoupili na velkolepém festivalu Glastonbury.
Ell se objevil na Other stagi ve 21:00 bristkého času. Festivalová show trvala zhruba 45 minut.
Obyvatelé Velké Británie a majitelé satelitních přijímačů měli to štěstí a mohli sledovat přímý přenos z festivalů prostředctvím televizních obrazovek. My byli v naději a doufali jsme, že budeme moci sledovat i online stream na stránkách BBC, ale bohužel se tak nestalo.

Setlist: Kickstarts, Won't Go Quietly, Stay Awake, Playing In The Shadows, Close Enemies, Watch The Sun Come Up, We'll Be Coming Back, Say Nothing, Only Human, Natural Disaster, All The Wrong Places, Perfect Replacement, Changed The Way You Kiss Me

Nicméně máme pro vás 2 videa z tohoto setu. Doufáme také, že se v nejbližsích na YouTube objeví celý záznam jeho show.

Perfect Replacement29th June - Glastonbury

29. června 2013 v 21:29 Hot News

Za necelou hodinu, čili ve 21:00 britského času, Elliot vystoupí na nejhvězdnějším britském festivalu Glastonbury. O line-upu jsme informovali již na konci března. Examplova show by měla být živě přenášena prostřednictvím televizního kanálu BBC Three.

Je velmi pravděpodobné, že online stream bude možný i z internetových stránek stanice, ale zatím nevíme, jestli bude povoleno přehrávání i v naší zemi. Nicméně odkaz najdete níže.
Měly by zahrál 2 nové songy 'Only Human' a 'All The Wrong Places' - zdá se také, že tento song se stane i pilotním singlem pro nadcházející páté album.

ONLINE STREAM


Mix videos via Instagram app

29. června 2013 v 20:31 Funny & Backstage
Example si pořizování videí skrz instagram velmi oblíbil. Podívejte se, kolik už jich za takovou krátkou chvíli stihl pořídit :)

Vine.co

28. června 2013 v 18:55 Funny & Backstage
Máme tu pravděpodobně jedny z posledních videí vytvořených přes aplikaci Vine.co, protože krátké záznamy lze pořizovat takžtéž přes instagram.

V prvním videu si Elliot opět hraje a ve druhém zval fanoušky společně s DJ Wirem na svou první letní show v rámci WAR, která se konala na Examplovy narozeniny :)


27th June - W.A.R! (We Are Rockstars)

28. června 2013 v 17:58 Commercial
Včera proběhla druhá Elliotova zastávka na Malorce v rámci W.A.R. Celkově toto místo hodlá s DJ Wirem navštívit ještě 9x!
Do budoucna očekáváme opět nějaké fotky, či další záznamy.
Snad vám zatím opět postačí nějaké to promo.
25th June - Ayia Napa, Cyprus

26. června 2013 v 21:32 Hot News
Včera proběhla proběhla první ze třech letních show, kterou Example odehrál po boku DJ Wire v Beach Cult Ayia Napa na Kypru. Elliot zde vystoupil kolem půlnoci, což se mu samotnému zdálo poněkud pozdě. Sám se k tomu vyjádřil na svém facebooku

25. červen, [ facebook ]
Dnes večer na mé Ayia Napa show vypadalo několik lidí našvaně, protože si mysleli, že jsem přišel na stage pozdě. Můj čas, kdy přicházím na stage je vždy naplánová na 23:45. Jsem vždy přesný. Do budoucna jistím promotéry o propagaci časů na stagi. Je zcela nespravedlivé, aby lidé čekali 5 hodin na mou show. Jen myslím na moje fanoušky jako vždycky. E

22nd June - Malta Music Week

26. června 2013 v 21:27 Commercial
V sobotu proběhl na Maltě Malta Music Week. Elliot svůj set odehrál opět za spolupráce DJ Wirea.
Koukněte na trochu proma.