Květen 2013

My Photos of Example's gig in Prague (15.03.2013)

31. května 2013 v 17:33 On stage
Nabízím vám pár docela povedených fotek, které jsem zachytila na svůj foťák. Fotky z MEET & GREET najdete [ zde ]

image host image host image host

image host image host image host

Example - Incheba Arena, Praha (15.03.2013)

31. května 2013 v 14:07 Web news

NA ÚVOD

Rozhodla jsem se vám vylíčit pražský koncert britského rappera Example, který se konal v pátek, 15. března 2013. Asi se budete ptát, proč se svým reportem přicházím až teď, skoro čtvrt roku po této události.
Odpověď je celkem jednoduchá - čekala mě MATURITA, kterou již mám úspěšně za sebou a nyní se s vámi mohu podělit o své zážitky.
Musím se ale přiznat, že jsem si svou maturitou jistá opravdu nebyla. Osobní setkání s Elliotem a také jeho svatba pro mě jako pro fanouška "no. 1" byly velmi citově zatěžující, až jsem si kolikrát říkala - Kvůli Examplovi to nedáš.
Opak byl ale pravdou. Šílenství okolo Exampla, které pociťuju intenzivně už druhým rokem jsem zúročila v maturitě z angličtiny. Anglickou slohovku jsem napsala na plný počet bodů. Najednou jsem si uvědomila, že překládání článků a Ellových tweetů, díky kterým jsem si zarývala pod kůži stále nová a nová slovíčka + ustálené fráze, nebyla žádná ztráta času. Možná v tom hrálo roli také to, že jsem si představila, že tyto dopisy píšu právě Examplovi.
U ústní maturity z angličtiny jsem měla také poměrně vysoké hodnocení a můžu říct, že i tady byl Example moje odpověď na všechno.
Nechci se tím nijak chválit, pouze vám chci jenom říct, abyste se svých snů a idolů nevzdávali za žádné situace, protože právě víra a láska k nim vám pomohou k těm nejlepším výkonům.


Hot news from Facebook

30. května 2013 v 10:18 Hot News
Jakmile se Example vrátil z líbánek na ostrově Bora Bora, oznámil na sociální síti Facebook následující informace, které nás pouze utvrzují v tom, že se náš Elliot po svatbě s australskou modelskou Erin McNaught rozhodně nehodlá měnit a bude na sobě makat pořád tak tvrdě, jako tomu bylo doposud!

Pondělí, 27. května [facebook]
Příští týden se vracím do UK. Byl jsem pryč 8 týdnů! 6. června startuju zahřívací show
v Bristol Academy. Pak mě čekají první festivalové termíny, na kterých budu letos v létě
jako headliner - Rockness 8.června / Parklife, Manchester 9 června. Moje festivalové show,
které se konají tohle léto, budou obsahovat dva zbrusu nové tracky z následujícího alba

18. květen 2013 - Den, kdy se oženil Example

19. května 2013 v 12:11 Hot News
Ano! je to tak. Včera se - britský "rapper" Example - Elliot John Gleave po zhruba dvouleté známosti oženil s australskou modelkou a bývalou moderátorkou MTV Erin McNaught.

Ceremoniál začal v 15:00 australského času v Brisbane a podle všeho se obřadu zúčastnili jen ti nejbližší.
Erin si své jméno nenechala, tudíž přijala jméno Erin GLEAVE a Elliot se přestěhuje do Austrálie Nyní si ale užívají líbánky na Tahiti - Bora Bora
Poté Elliota opět čekají koncerty a festivaly.

Máme pro vás jednu krásnou svatební fotku, kterou Elliot dokonce postnul i na Twitter
photo by Ryder Evans
Gratulujeme!!!New collaboration: Pet Shop Boys - Thursday (feat. Example)

19. května 2013 v 11:43 Hot News

Example se spojil s proslulou britskou formací Pet Shop Boys - autory hitů jako "Always on my mind" nebo "It's a sin". Z této spolupráce vznikl song Thursday, ve kterém Elliot převážně rappuje. Skladba by se měla objevit na jejich novém albu o 9 skladbách s názvem "Electric", které vyjde 15. července.

Skupina ale představila song Thursday živě již 16. května v Chile v rámci jejich tour po jižní Americe.
K dispozici máme i poměrně kvalitní video z tohoto koncertu. Zvuk je skvělý a pokud budete pozorně sledovat, zhruba v poslední třetině uvidíte na led stěně rapujícího Elliota! Tak to vypadá, že k songu bude i klip. Ostatně skladba má obrovský hitový potenciál. Že by hit tohoto léta? Uvidíme


Svatba přesně za 1 týden!

11. května 2013 v 19:31 Hot News
Dnes ráno Example prostřednictví Twitteru potvrdil, že 18. květen (sobota) je opravdu datum svatebního dne - Tudíž touto dobou příští týden bude už ženatým mužem.
Následně ještě tweetoval následující: "Týden volna. Svatba. Líbánky. Pak zpátky na festivalovou sezónu a dokončení mixu pátého alba."

A co jeho nastávající - australská modelka, herečka a bývalá moderátorka MTV - Erin McNaugh?
Ta své pocity taktéž ventilovala skrz Twitter - Tudíž, že přesně za 1 týden bude Paní lásky svého života. Takový nádherný pocit.