Duben 2013


Další detaily k novému albu

27. dubna 2013 v 10:49 Hot News

22. dubna se Elliot po týdenním pobytu v LA, kde spojil příjemné s užitečným, rozloučil s americkým kontinentem.
Nemyslete si, že se Example jen kochal krásnými auty, koupal se v Santa Monice, navštívil hollywoodská studia FOX, cpal se burgery, opaloval se, užíval si krásného počasí a setkával se s dalšími talentovanými umělci.

Za pouhý jeden týden dokázal nahrál 5 nových songů! S hodnocením demáčů mu přímo v LA pomáhal Adam T Powel. Režisér klipů Changed The Way You Kiss Me, Stay Awake, Midnight Run a Say Nothing.
Elliot také prozradil, že se o album postarají pouze 2 producenti. To u Elliota opravdu není zvykem, protože na dvou předcházejících deskách se jich vystřídalo desítky.
Jak už víme, example odhalil, že nové album bude inspirováno počátkem 90. let rave stylem.

24. dubna se Ell přesunul na Nový Zéland, kde vystoupil v Logan Campbell Centre v Aucklandu

A nyní se opět nachází v Austrálii, kde už od pátku vystupuje. Opět to vypadá na velmi nabitý víkend.

Example byl oznámen na Oxegen 2013

27. dubna 2013 v 10:27 Hot News
23. dubna byl Example oznámen pro irský festival Oxegen, který proběhne v srpnu tohoto roku. Ve stejný den byl do lineupu přidán i americký rapper Pitbull.
Celý seznam najdete níže.Example intenzivně pracuje na svém pátém albu!

16. dubna 2013 v 19:09 Hot News
Zhruba před měsícem jsme vás informovali o tom, že Elliot plánuje své nové album ve stylu The Prodigy a The Chemical Brothers. To jsme ale ještě netušili, že album je už dávno v procesu!

V neděli El totiž tweetoval, že se s Londýnem loučí. Toto odloučení bude trvat 6 týdnů a přinese hned několik zásadních změn - hotova prý bude polovina nového alba, bude nádherně opálený a hlavně se bude tou dobou pyšnit snubním prstenem!


Example se zdržuje v LA a jeho okolí. Právě v Los Angeles totiž nahrává své v pořadí 5. album a prý už má rozmyšlený jeho název a mělo by vyjít začátkem příštího roku! Na Twitteru také přiznal, že časový posun ho dělá velmi kreativním - Už dva dny po sobě píše songy v 5 hodin ráno :)

Rozum nad těmi všemi jeho aktivitami zůstává stát - Nepřetržitě koncertuje, skládá songy, dělá na novém albu a ještě se připravuje na svou svatbu, je to prostě superman :D

Fotka ze studia LA + [ video via vine.co ]with his sister

7. dubna 2013 v 13:35 Instagram Sets
Jak možná víte, Elliot má mladší sestru. Jmenuje se Elise, žije v Austrálii a vlastní toho charakteristického psa, kterým se Example občas prezentuje.

Máme pro vás pár fotek, které jsou pořízeny právě pomocí Eliseiného instagramu. Podle fotek se dá soudit, že mají velmi pěkný sourozenecký vztah.


MTV.co.uk: Jsem rád, že je album The Evolution Of Man odstrčené

6. dubna 2013 v 20:40 Recension, Articles

V čerstvém rozhovoru pro MTV News se například dozvíte, kdy Elliot vydá svůj další single. Který to je, však ještě neprozradil, ale prý těsně po vydání TEOM padla zmínka o Queen Of Your Dreams. No necháme se překvapit :)
Rozhovor existuje také ve video-formě: [ Example Interview, Snowbombing 2013 ]
Přeložila Greenda


Example odhalil, že je rád, že jeho poslední album The Evolution Of Man "sešlo z cesty" a také prozradil, že v létě uvolní svůj další singl.

MTV News získalo exkluzivní rozhovor v zákulisí před Elliotovým vystoupením, které proběhlo dnes večer v
The Forest Party na letošním ročníku festivalu Snowbombing, zpěvák hitu Say Nothing- aka Elliot Gleave - nám řekl:


"Poslední album ... zdaleka neprodalo tolik kopií, co Playing In The Shadows, ale vždycky jsem chtěl nahrát rockové album. Tak jsem udělal svou verzi elektronického rockového alba a jsem docela rád, sešlo z cesty."

SNOWBOMBING 2011

6. dubna 2013 v 14:43 Interviews
Taktéž jsme nalezli 2 videa z roku 2011!
První z nich je ale zveřejněné teprve nedávno a můžete na něm vidět, jaký je Example zdatný lyžař :)

Ve druhém je zachycen na akci Volvo Roadtrip, kde se objevil i s Pro Greenem.
Část s Example v čase: [0:21]

Example on the Mountain