Ruší koncerty v rámci svých tour - kvůli špatné prodejnosti vstupenek?

8. února 2013 v 18:50 |  Hot News

Nejaktivnější britská star současnosti - "rapper" Example byl nucen zrušit hned několik koncertů. Žeby přecenil své fanoušky a o jeho show už není takový zájem jako vloni? Není to tak úplně pravda. Čtěte:

Prvním zrušeným koncertem je show ve skotském Aberdeenu. Example celou situaci komentoval tím, že se vstupenky prodávají špatně, protože hodně lidí prostě nechce znovu přijít.
Koncert měl proběhnout ve Aberdeen's Exhibition a Conference Centre 18. února. Ovšem kvůli výše zmíněným problémům, byl Elliot nucen vymazat celou událost z diáře a oficiálně oznámil následující:

"S velkou lítostí jsem musel zrušit svůj koncert kvůli okolnostem, které nemůžu ovlivnit. Každý má samozřejmě nárok na plnou náhradu a stále mě budete moci vidět na Rockness, kde jsem jedním z hlavních účinkujících.

"Přál bych si, kdybych se vrátil, posledně to byla legrace. Očividně nebylo dost lidí, kteří by chtěli opět přijít."


V Evropě byl donucen zrušit dokonce 2 koncerty. Proč?
Tím jedním je hned první zastávka z evropské tour, kterou měl odehrát v belgických Antverpách. Koncert měl proběhnout 7. března v Trixu
Elliot opět celou situaci vysvětluje následovně:

"Oficiální prohlášení sdělili promotéři Trixu - můžete dostat zpět plnou náhradu vstupenky. Ale ano, důvodem, proč je show zrušena je velká charitativní TV show, kterou dělám ve Velké Británii ."

Druhý zrušený koncert je ten v Paříži, který měl Elliot odehrát 8. března v La Maroquinerie. Důvodem je opět velice nízká prodejnost vstupenek.

"Nikdo si nekoupil lístek, jenom okolo 20 lidí"

Co za tím vším může být, žeby - Drahé vstupné? Příliš velké prostory? Každoroční koncertování? Lidi jsou ho přesycení nebo ho naopak neznají?
Těžko říct...
Každopádně doufejme, že pražská show se v ŽÁDNÉM případě rušit NEBUDE. Celková kapacita holešovické incheba areny je okolo 4.000 lidí a vyprodáno zdaleka nebude. Proto prosím, kdo může, kupujte lístky! Elliot právě pražskou show propaguje na svém Facebooku nejčastěji:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ondra Ondra | 8. února 2013 v 18:59 | Reagovat

Myslim že je to tim že TEOM neni zdaleka tak popularni jako playing in the shadows. Když vydal to, tak každej znal stay awake a CTWYKM a lidi to donutilo koupit si listek. Bohužel ani say nothin ani close enemies zatim nejsou tak populárni na youtube maj sotva přes 1 milion shlednuti což se neda srovnavat s 40 milionama CTWYKM

2 Mathew Mathew | E-mail | Web | 10. února 2013 v 11:17 | Reagovat

ja by som moc rad isiel nanho do čiech ale nemozem setrim peniaze na Christinu :( mrzi ma to ,ze musi rusit koncerty

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama