4music: Nejlepší a nejhorší vzpomínky roku 2012

2. ledna 2013 v 11:17 |  Recension, Articles

Rok 2012 je úspěšně za námi. Žádný konec se nekonal, což je asi dobře, protože Elliot úspěšně navázal na svůj předcházející skvělý rok, kdy se mu konečně podařilo prorazit dále do Evropy a na další kontinenty.
Věříme, že Elliot bude i v roce 2013 pokračovat ve své krasojízdě a bude se i nadále zlepšovat a vycházet vstříc svým fanouškům, protože právě kvůli tomu ho milují fanoušci po celém světě.
V následujím článku si můžete přečíst, jak sám Example zrekapituloval svůj "busy" rok pro server 4music.com. Naše stránky budou rekapitulovat taktéž, ale až překročí hranici 20.000 návštěvníků, což se do konce roku sice nepovedlo, ale přijde to záhy.
přeložila Greenda

Example servíruje své vzestupy a pády roku 2012

2012 byl dalším masivním rokem pro britskou taneční legendu Example. Za tuto dobu zaznamenal dva obrovské hity - Say Nothing a We'll Be Coming Back, a pustil se do jedné ze svých nejšílenějších letních tour - celkem odehrál 49 koncertů. Všechna tahle tvrdá práce si však vybrala svou daň. Závažné zranění achilovy šlachy ho totiž stručně řečeno vyřadilo ze hry.

Naštěstí měl při sobě nějaké to rozptýlení poté, co se zamiloval do své nové snoubenky, australské herečky a modelky, Erin McNaught.

Níže si můžete přečíst některé z jeho vzestupů a pádů tohoto rušného roku.

Nejlepší koncert
Řekl bych, že ten v O2 Areně. Vyprodat ji byla pro mě obrovská věc - obrovská celoživotní ambice... 18,000 lidí, víte, všichni tam byli pro mě, zpívali všechny moje songy. Bylo to docela emocionální.


Nejlepší prázdniny
Měl jsem volný leden v Austrálii... ale to nikdy nebyly opravdové prázdniny, protože tam žije moje rodina, takže je to jen jistý druh odpočinku. Můj ideál relaxace je vlastně běhání.
Miluju posilování, ale když mám zhruba měsíc volno - což je velmi vzácné - mám tendenci se každý den proběhnout po pláži a to je pro mě právě ta nejpříjemnější věc vůbec. Připadá mi těžké stále jen sedět.

Nejlepší jídlo
Měl jsem nějaká úžasná jídla. Neuvěřitelná jídla jsou v Singapuru a tak. Amerika, věřte tomu nebo ne - není jenom o burgerech a žebírkách. Tento rok jsem měl skvělé jídlo v Paříži. Byl jsem právě s mojí přítelkyní a zašli jsme po něčem poohlednout. Vypadlo to tam úžasně, tak jsme vešli. Bylo to vlastně čínské jídlo v Paříži, ale bylo to jako něco seriózního jako Masterchef s***. Bylo to z****** neskutečné.

Nejlepší jídlo, které jsi připravil
Moje vlastnoruční specialita je dušené jehněčí, což nezní moc zajímavě, protože je to jen... hození spoustu zeleniny a masa do hrnce a necháte to. Zkoušel jsem pár věcí v Jamie Oliver's 30-Minute Meals. Přesto všechny zabraly 60 minut, protože krájím mrkve a brambory celou věčnost.

Letní hymna 2012
Byl jsem velkým fanouškem Heatwave, takže Wiley song. Bylo to jen tak - dobře, bylo to tak kýčovité, ale tak chytlavé a znělo to právě jako léto. Právě ta hudba mi zněla letně a víte, udělal jsem spoustu koncertů na Majorce a Ayia Napa a Ibize a tomuto songu se nešlo vyhnout. Když myslím na léto 2012, myslím na ten song. A nikdy ho nezapomenu, protože ten beat je pro mě číslo jedna, můj singl s Calvinem Harrisem byl číslo dvě a ten byl číslo jedna. Fair play pro Wiley.

Nejlepší západ slunce
Řekl bych... jeden v Sydney. Myslím, že to bylo na Nový rok, 1. ledna. Právě proto, že jsem byl odklopený všemi mými přáteli a mojí sestrou a přítelkyní. Pořídil jsem obrázek toho zapadajícího slunce, bylo to neuvěřitelné. Hned jsem ho vytisknul a pověsil na zeď v mém domě, když se ke mně moje přítelkyně přestěhovala z Austrálie, protože jsme to vyfotili z jejího bytu v Bondi Beach.

Nejhorší noc
Ta byla jednou, když jsme dělali Milton Keynes se Swedish House Mafia, odehráli jsem ten koncert a pak jsme letěli rovnou do Švýcarska zahrát další koncert, který byl v jednu hodinu ráno.
Byl jsem v pr*****. Takže když jsme odešli ze stage kolem druhé ranní nahoru po horách ve Švýcarsku - udělali jsme dvě 90minutové show - a jeli jsme tři hodiny na letiště v Curychu a spali jsme na podlaze letiště asi hodinu s mou taškou, která mi posloužila jako polštář. A pak jsme měli tři lety do Ayia Napa v řadě. Bylo to z Curychu do Vídně, z Vídně do Atén a z Atén do Larnaca na Kypru... Byl jsem docela zdrcený na konci toho všeho.
Vlastně jsem strávil celé léto výlety jako byl tento. Bylo to asi 60 letů a 49 koncertů za tohle léto a hodně cestování - byly to dvě, tři, čtyři letadla každý druhý den. To je to, proč moje achilovky dopadly takhle blbě. Prostě jsem toho dělal v létě až příliš a moje nohy zkrátka nemohly udržet krok.

Nejromantičtější moment
Nevím, bylo jich hodně, ale opravdu jsem si užil vystupování pro obrovské davy a pozoroval moji přítelkyni na boku stage.
Přišla asi na bezmála 30 show tohle léto. Ale je skvělé, že ji kapela a celá crew zbožňuje. Většina přítelkyň není schopna absolvovat tour, ale moje přítelkyně je tak trochu divoška.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mathew Mathew | Web | 3. ledna 2013 v 10:20 | Reagovat

Uzasny clanok :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama