Leden 2013

4music: Nejlepší a nejhorší vzpomínky roku 2012

2. ledna 2013 v 11:17 Recension, Articles

Rok 2012 je úspěšně za námi. Žádný konec se nekonal, což je asi dobře, protože Elliot úspěšně navázal na svůj předcházející skvělý rok, kdy se mu konečně podařilo prorazit dále do Evropy a na další kontinenty.
Věříme, že Elliot bude i v roce 2013 pokračovat ve své krasojízdě a bude se i nadále zlepšovat a vycházet vstříc svým fanouškům, protože právě kvůli tomu ho milují fanoušci po celém světě.
V následujím článku si můžete přečíst, jak sám Example zrekapituloval svůj "busy" rok pro server 4music.com. Naše stránky budou rekapitulovat taktéž, ale až překročí hranici 20.000 návštěvníků, což se do konce roku sice nepovedlo, ale přijde to záhy.
přeložila Greenda

Example servíruje své vzestupy a pády roku 2012

2012 byl dalším masivním rokem pro britskou taneční legendu Example. Za tuto dobu zaznamenal dva obrovské hity - Say Nothing a We'll Be Coming Back, a pustil se do jedné ze svých nejšílenějších letních tour - celkem odehrál 49 koncertů. Všechna tahle tvrdá práce si však vybrala svou daň. Závažné zranění achilovy šlachy ho totiž stručně řečeno vyřadilo ze hry.

Naštěstí měl při sobě nějaké to rozptýlení poté, co se zamiloval do své nové snoubenky, australské herečky a modelky, Erin McNaught.

Níže si můžete přečíst některé z jeho vzestupů a pádů tohoto rušného roku.

Nejlepší koncert
Řekl bych, že ten v O2 Areně. Vyprodat ji byla pro mě obrovská věc - obrovská celoživotní ambice... 18,000 lidí, víte, všichni tam byli pro mě, zpívali všechny moje songy. Bylo to docela emocionální.

Ed Sheeran 2012 - UK Tour Diary

1. ledna 2013 v 22:09 Funny & Backstage
Dnes bylo zveřejněno na YouTube channelu britského dvojnásobného držitele ceny The Brit Awards Eda Sheerana video, které zachycuje Edův "deníček" z tour po UK z roku 2012.

Jedná se o první část tohoto dokumentu, ve které se neobjevil nikdo jiný než náš Example.
Elliot se tam chová velmi roztomile a zpívá zde song, který oslavuje právě Eda :D Tenhle povedený výstup završí pusinkou na čelíčko :)'Perfect Replacement' (Official Video)

1. ledna 2013 v 13:10 Hot News
Jak jsme již nedávno oznamovali, klip k songu Perfect Replacement, který se natáčel 10. prosince v okolí Londýna a podíleli se na něm i jeho fanoušci byl již zveřejněn a to 31.12.2012 okolo 21:30 (středoevropský čas)
Očividně to Elliot nemohl vydržet, protože oficiálně měl vyjít až dnes na Nový rok - tj. 01.01.2013 ve 12.30am UK Time.

Producentem songu je Feed Me a samotný klip režíroval Emil Nava.
Song jako takový si budeme moct stáhnout z iTunes24. února.

A co na videoklip říkáte vy? Vidíte ho jako temnější kopii Natural Disaster, která je obohacena o epileptické záchvaty nebo si naopak myslíte, že je klip velmi vhodně tematicky zvolen?
Těšíme se na vaše názory :)

'Perfect Replacement' (Official Video) (Out 24.02.13)