Zrušena tour po Asii

6. prosince 2012 v 17:54 |  Hot News
[ large ] - by D. Ryazanov

Na tuto skutečnost upozornila zpráva na facebooku Vertigo Clubu teprve v pondělí 3. prosince. Přitom 12. prosince by měla proběhnout první show v rámci tohoto turné. A to v malajském Kuala Lumpuru právě ve Vertigo Clubu.
Proč tomu tak je, si můžete přečíst v následujícím tiskovém prohlášení.
Celý seznam konkrétně 8 zrušených koncertů si zobrazíte kliknutím na horní obrázek.
Přeložila Greenda

"EXAMPLE je velmi zklamaný tím, že musí oznámit odklad svého nadcházejícího turné po Asii, které mělo proběhnout v prosinci. Rozhodl se tak poté, co dostal lékařské doporušení a taky vzhledem ke svému stále náročnějšímu harmonogramu, který ho čeká během následujících měsíců.

V září Example podstoupil léčbu kvůli svému zranění achilovky, aby se mohl vůbec ještě aktivně udržet na stageích. Tato zranění mohou potenciálně trvale poškodit Examplovy nohy, což zpěvák bere velmi vážně. To bylo dobře zdokumentováno - musel totiž nosit ortézu kolem kotníků a pravidelně je ledoval. Léčba šla dobře.


Nicméně následující týden plný propagací a několika vystoupení před vydáním svého nového alba Example pocítil, že se jeho problém vrací. Po další konzultaci bylo rovněž zjištěno, že i letecká dobrava zhoršuje jeho stav.

Plánovaná asijská tour zahrnuje devět koncertů během jedenácti dní a desítky hodin na cestách, což je pro něj a jeho kotníky v tuto chvíli nemyslitelné. Po tomto zvážení a mnoha mediálních závazků, které musí začátkem prosince splnit ve Velké Británii, stejně tak jako docílit prioritního dlouhodobého fyzického zdraví, Example nemá jinou možnost než zrušit tyto show a udržet zbytek svého plánu v takovém poklidu, jak je to jen možné, aby se jeho nohy zotavily a Elliot se tak úplně uzdravil.

Example je velmi smutný, že musel odstoupit z těchto show, které byly naplánovány na prosinec, ale doufá, že mohou být přeplánovány do roku 2013, jakmile mu to jeho harmonogram dovolí."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mathew mathew | Web | 7. prosince 2012 v 11:05 | Reagovat

tak to ma moc mrzi taketo srpavy nemam rad  :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama