Prosinec 2012

Example stráví Vánoce s rodinou! - jak jinak taky

20. prosince 2012 v 21:35 Hot News
Nejprve bych se chtěla omluvit za menší neaktivitu. Čas byl, ale byly nějaké zdravotní problémy. Teď je to doufám v pohodě a vše důležité doplním/e během vánočních prázdnin.

Example 14. prosince oznámil na facebooku, že je zpátky v australské Brisbane / Gold Coast. Plánuje zde dalších 7 týdnů odpočívat. Potřebuje dát dohromady svoje prohnané nohy, aby mohl být zase v kondici. Vždyť ho v příštím roce 2013 čeká více než 100 koncertů :)

Capital FM Jingle Bell Ball, London, (09.12. 2012)

19. prosince 2012 v 21:07 On stage-vids
Example 9. prosince postavil na nohy snad každého účastníka Jingle Bell Ballu svým setem plných tanečních hymen.
Událost se konala jak už bylo několikrát řečeno - v londýnské O2 Aréně a Elliot odehrál svůj set ve druhém dni.

Odstartoval svůj explozivní set s tolik oblíbeným songem "Stay Awake" a tak není divu, že během chvilky rozezpíval dav.
Pak zamířil dopředu k podiu a navázal bližší kontakt s publikem svým hitem 'Watch The Sun Come Up'.

Example, který byl oblečený v maskáčovém tričku a tmaých jeanech pak vyzval všechny, aby objali osobu vedle nich při závěrečném refrénu songu.

"Kdo zná tenhle song?" "Kdo se cítí emocionálně?" zeptal se a uvedl svůj další song večera a to novější sing "Say Nothing".
"Say Nothing" poté přešel do Examplova nejpopulárnějšího tracku Kickstarts, při čemž Ell skákal nahoru a dolu po přední části stage a publikum zpívalo s ním

"Bylo mi potěšením být tady dnes večer na Capital Jingle Bell Ball, po boku tolika úžasných interpretů", řekl Example před svým posledním songem večera. " Zanechali jsme v Londýně ještě nějakou energii?"

..ale dost už řečí. Mrkněte na videa:

ft Calvin Harris - 'We'll Be Coming Back'Capital.fm's Jingle Bell Ball 2012: Interview

12. prosince 2012 v 16:50 Interviews
Kromě jiných videí z Jingle Bell Ballu se objevil i krátký rozhovor, ve kterém Elliot naznačil své plány na svatbu, rozpovídal se o klipu k songu Close Enemies a okrajově zmínil přípravy nového klipu k novinkovém singlu Perfect Replacement.


Example Vs Conor Maynard: Stare Off

12. prosince 2012 v 15:17 Funny & Backstage
Další legrácka ze zákulísí Jingle Bell Ballu 2012.
Example soutěží s britským (?) teenage zpěvákem Conorem Maynardem o to, kdo vydrží zírat do kamery dýl, aniž by mrknul. Tak co myslíte? vyhrál Example?
Mrkněte na video níže :)


Example with magician Katherine Mills at Capital FM - Jingle Bell Ball

12. prosince 2012 v 15:03 Funny & Backstage
Jak jste již mohli poznat z fotek, Example vystoupil 9. prosince na Jingle Bell Ballu britského rádia Capital FM.
Ale ještě než vám nabídneme pár videí z londýnské O2 Arény, není na škodu se podívat, jak si Elliot užíval zákulisí. Tam ho totiž svými karetními triky bavila kouzelnice Katherine Mill.
Více v následujícím videu
Musicweb.cz: "5 věcí, které jste o něm (ne)chtěli vědět"

10. prosince 2012 v 19:22 Recension, Articles

Redaktorka českého serveru musicweb.cz sestavila 5 faktů, které jsme doposud na tento blog nevložili, nebo jsme je jen nepřímo naznačili. Takže doporučujeme přečíst, abyste si rozšířili obzory :)
A přednostně se zaměřte na 5. bod! Píše se tam o nás - o blogu a o našem legendárním krtečkovi! :)

Koncert Exampla 15. března 2013 v Incheba Areně bude stejně jako letos patřit k hudebním událostem roku. Přátelským přístupem, hitovým potenciálem a především energickými show si během dvou zastávek v České republice vybudoval až fascinující základnu příznivců, jež ostrým tempem narůstá. Pro ty, jejichž sluchovody registrují slovo Example s tímto článkem poprvé, nebo skalní fans, již si chtějí ověřit svou znalost pojmů elliotovského slovníku, je tu v pěti bodech průstřel zpěvákova života.

1. První album Exampla nebylo What We Made
Hnidopichové by mohli namítat, že se nejedná o regulérní nahrávku. Prvenství jí ovšem upřít nelze. Po šesti letech, čtyřech úspěšných albech a stadionových hitech, kdy se na koncertech při úvodním pam-pam-pam-pam-pam tancovačky Changed the Way You Kiss Me pravidelně spouští z oblak trakaře, si s nadsázkou snad jen Honza od Vedralů vzpomene na album předělávek We Didn´t Invent the Remix. A to ne, že by jeho zvukové součástky nepracovaly na plné obrátky.

Personal photos during Stereosonic 2012, Australia

9. prosince 2012 v 13:41 Instagram Sets
Na některých z těchto fotek si můžete všimnout i některých členů rodiny. Poznáte například Elliotovy rodiče, sestru nebo rodiče jeho nastávájící Erin? :)

image host image host image host

image host image host image host