Prosinec 2012


by Jana Kusalová, 2010 (?)

28. prosince 2012 v 15:08 On stage
Na tohle foto jsem narazila úplně náhodou. A budete se divit, ale první co mě nazaujalo, nebyla fotografie, ale její česká autorka Jana Kusalová.
Je to sice fotka z koncertu, kterou může takto nafotit tisíce fotografů, ale když se podíváte detailně na její galerii nenajdete tam nejen fotky z koncertů, ale i dokonalé shooty světoznámých hvězd jako jsou Franz Ferdinand, Kaiser Chiefs, Hurts nebo Robbie Williams!
Gigs lined up for next week in Australia/NZ

28. prosince 2012 v 11:23 Hot News
Example je velmi chytrý a spojuje příjemné s užitečným. Zatímco si užívá pobyt u své rodiny v Austrálii, začíná zde opět se svými koncerty. Před Vánoci to byla smršť několika vystoupení v rámci letního festivalu STEREOSONIC 2012 a následující týden po Vánocích se mu začínají hromadit další show:Jinak aby toho nebylo málo, rozhodl se Example obšťastnit také zoufalé Polsko a zařadil ho do své Evropské Tour. Takže pokud to máte blíž do Polska než do Prahy, tak si zatrhněte v kalendáři 22. březen ;)
Ale to zdaleka není vše. Vedle Polska přihodil i Estonsko a Finsko!


Example & Erin McNaught - paparazzi photos, 19. listopadu 2012

21. prosince 2012 v 22:04 Events
Vyskytly se exkluzivní fotky, které zachycují zamilovaný pár - Elliot Gleave a Erin McNaught.
Bohužel se zatím neví, odkud jsou paparazzi fotky pořízeny. Nicméně budeme dále pátrat po jejich původu :)

image host image host image host

image host image host image host

Perfect Replacement - Pre-order

21. prosince 2012 v 21:22 Hot News
Nový singl Perfect Replacement je už od středy k předobjednání na britských iTunes.

Jinak už jsme před časem informovali, že se k tomuto singlu točil v pondělí 10. prosince klip. Mohli se do něj zapojit i vybraní fanoušci, kteří se v klipu i objeví.
Ten bude k zhlédnutí na Nový rok, tedy 1. ledna 2013!

A aby toho nebylo málo, níže si můžete všimnout coveru k PR a taky se objevil i jeden z oficiálních remixů, o který se postaral Danny Howard.

Perfect Replacement
(Danny Howard Remix)

[ spustit z YouTube ]We Are Rockstars - Mallorca & Ibiza 2013

21. prosince 2012 v 16:57 Commercial


Example s DJ Wirem jsou na Ibize a Mallorce jako doma! Již v létě 2012 zde společně odehráli nespočet show v rámci We Are Rockstars. Někdy se stáválo, že za noc stihli odehrát obě tato místa.

O to, že jsou na španělských ostrovech víc a víc žádaní vypovídá taky to, že měli několik vystoupení odehrát i v říjnu, což ovšem Examplovi nedovolil jeho zdravotní stav. Na své fanoušky ale nezapomněl a v létě spolu s kamarádem DJ Wirem odehrají na tomto místě opět hned několik vystoupení.
Bude to celkem 18 show - 12 na Mallorce a 6 na Ibize

Mrkněte na následující upoutávky, které zvou právě na We Are Rockstars

Mallorca Rock


GetMusic: Interview

21. prosince 2012 v 16:39 Interviews
Elliot je opět v Austrálii tak poskyl místní stanici Get Music kratší, ale o to zajímavější rozhovor, ve které se například dozvíte něco víc o jeho chystané svatbě, songu Say Nothing nebo o jeho tmavých místech.