Listopad 2012


Propagace nového alba 'The Evolution Of Man'

16. listopadu 2012 v 16:39 Hot News

Example upozorňuje na nové album The Evolution Of Man sice už od konce srpna, kdy vypustil do světa klip k singlu Say Nothing následně pak ke Close Enemies a nezapomněl ani na promo k Come Taste The Rainbow.

Nicméně ta pravá propagace začala až na přelomu října/listopadu, kdy účinkoval v nespočetných televizních show, kde prezentoval nejen nově vycházející desku, ale upozňoval na svoji osobu jako takovou, ale zpět k hlavní myšlence!

Mnozí z vás už zjitili, že před dvěma dny novinkové album, které oficiálně vychází až v pondělí 19. listopadu, uniklo na internet. Někteří na tuto chvíli dlouho čekali a jiné to mohlo zamrzet. Ať už byla vaše reakce jakákoliv, nemění to nic na tom, že deska je opravdu excelentní a měli byste si ji koupit!

Pokud zvažujete koupi ze zahraničí a že se to opravdu vyplatí. U nás k předobjednání zatím není a když už, tak za obrovské peníze. Britský server HMV dokonce začal alba včera odesílat a pokud chcete mít desku podepsanou, vyčkávejte v úterý na Amazonu, kde se má objevit cca 100 podepsaných alb!

A pokud máte náhodou cestu do Anglie, rozhodně zamiřte do následujících lokalit a budete mít album v předstihu i s podpisem :)

AUTOGRAMIÁDY

Pátek (dnes)
18:00 (středoevropský čas)
Banquet Records
Kingston
UK

Neděle
17:00 (středoevropský čas)
HMV
Oxford St
UK

8 Out of 10 Cats (08.11. 2012)

16. listopadu 2012 v 15:38 Commercial
Example se 8. listopadu objevil v další televizní show a to v zábavné teamové hře s názvem 8 out 10 cats.
Pokud název něco říká, bude to zřejmě tím, že se zde objevil už potřetí :)

Pro informaci:
Seanův team: John Hannah a Bobby Mair
Jonův team: Example a Holly WalshExample's Reptile Experience on The Hits Radio (12.11.2012)

16. listopadu 2012 v 14:25 Funny & Backstage

Example byl v pondělí hostem pořadu Takeover UK na The Hits Radio.
Tu na něj čekalo překvapení v podobě dobrodruha a zaříkavače hadů Crocodilla Joea, který ho seznamoval se všemi plazy a dalšími nevábnými zvířátky.
Jak se na ně tvářil samotný Elliot, tak na to se můžete podívat nížeUnzipped, TV show - 7th November 2012

11. listopadu 2012 v 19:15 Commercial
Jak jsme již upozorňovali během dne, Example účinkoval 7. listopadu v zábavné talkshow Unzipped, kde mimojiné představil své připravované album. Mimo to, také jeden z moderátorů zparodoval Elliotův hit Kickstarts!
Samotný klip celém článku, ale určitě zhlédněte i samotnou talkshow, protože se vyplatí vidět Elliotovy reakce a i vyhlášený Ellův humor a sakrasmus.
(osobně jsem zatím celou show neviděla, ale až si najdu čas, určitě k tomu ještě něco přidám)
Example = král komerce?

11. listopadu 2012 v 13:12 Hot News
Nebojte, není to nadpis žádného bulvárního plátku. Jde jen o to, že v posledních dnech se Elliot objevuje na televizních obrazovkách čím dál častěji a to nejen kvůli tomu, aby jenom zpíval.
Domníváme se, že tyto manévry jsou spojené s propagací nového alba, které vyjde už za 8 dní! Nicméně už teď víme, že Example chystá na konec roku spoustu dalších koncertů v rámci festivalů a na začátek roku příštího si přichystal UK a European Tour :)

Zatím jsme pro vás připravili rozpis těchto pořadů. Až budeme mít více materiálů, budeme se k nim postupně vracet ;)

Unzipped
7.listopadu
Zábavná talk show
[ fotky ]
Fantasy FC
9.listopadu
Sportovní talk show
[ fotky ]
[ videa ]
Sunday Brunch
11.listopadu
Pořad o vaření
[ videa ]