Říjen 2012

Kiss FM (03.10.2012)

4. října 2012 v 18:02 Interviews
Včera si Elliot udělal čas a osobně uvedl nový single "Close Enemies" na britském radiu Kiss FM. Kromě nového singlu si Elliot povídal s moderátory Rickiem, Melvinem a Charliem o své přítelkyni, Kanye Westovi, a svém názoru na roztržku mezi Nicki Minaj a Mariah Carey.
Nejvíc vás ale může zajímat zmínka o jeho spolupráci s Edem Sheeranem a nově také opět s Professorem Greenem. (více ve FULL INTERVIEW v "Celém článku")


Snaps from "Come Taste The Rainbow" promo vid

4. října 2012 v 11:14 Instagram Sets
Example na svém instagramu zveřejnil 2 fotky. Kdo by si nepamatoval ten den, kdy byl mrzutý Elliot natřen na stříbrno.
Už tenkrát sliboval, že jsou určeny jak pro photoshoot tak pro promovideo k novému songu "Come Taste The Rainbow"- ty fotky jsou právě odtud. Celého videa bychom se měli dočkat do několika týdnů.


Návrat do Austrálie?

4. října 2012 v 10:50 Recension, Articles

Skutečnost, že by se Example měl odstěhovat zpět do Austrálie, kde žije nejen jeho sestra, ale vpodstatě i celá rodina, je téměř jistá. Serveru dailytelegraph.com.au to prozradila Elliotova přítelkyně Erin McNaught.
Co to znamená pro nás? Hlavně to, že to Ell bude mít do Evropy zase o něco dál. A možná taky to, že časový posun jeho zpráv a tweetů bude poněkud "rozdílnější" než doposud.
Přeložila Greenda


Erin McNaught a její přítel Elliot Gleave plánují návrat do Sydney.

Jen co se Erin McNaught dostala do britského života, prozradila, že by se ona a její nápadník "DJ" Example mohli vrátit zpět do Sydney už v příštím roce.

30letá modelka říká, že si užívá Londýna už 3 měsíce, kdy se sem přestěhovala, aby byla se svým přítelem, jehož skutečné jméno je Elliot Gleave, ale ráda by byla zase zpět v Sydney.

"Elliot a já se chceme vrátit zpět do Austrálie za rok nebo za dva", řekla časopisu Insider.

Bývalá moderátorka MTV, která potvrdila, že svatba je na pořadníku příští rok, je tento týden v Sydney kvůli práci i zábavě.

Example ruší i říjnové koncerty!

3. října 2012 v 21:44 Hot News

Example včera na Facebooku zveřejnil nepříliš uspokojivou zprávu a tudíž zdravotní stav jeho poraněné nohy se nelepší:

# S obrovskou lítostí jsem musel zrušit/přesunout všechny moje říjnové show. Moje zanícená
achillovka se zhoršila a já potřebuju čas na zotavení. Chci se vrátit co nejdřív v nejlepší kondici
a odehrát své listopadové/prosincové show. Detaily k přesunutým show budou brzy [ facebook ]

[ 01.10 ]
# Říjnové show nevypadají slibně.Objevil se velký nezdar
ve zotavování mé zanícené achilovky. Stárnu [ facebook ]


Never Mind the Buzzcocks Series 26 Episode 02

2. října 2012 v 20:09 Commercial
Kdo mohl, a včera vydržel do 23:00, určitě si naladil aspoň na netu BBC 2, kde byla vysílána britská zábavná show - kvíz s popovým tématem Never Mind the Buzzcocks. A důvod? Jasně, objevil se zde Example a nejen to - celý pořad Elliot rovnou moderoval!
Jak se mu vedlo a jak na něj reagovali hosté Phill Jupitus, Noel Fielding, Gareth Malone a rapper Wretch 32 se můžete podívat níže. Udělejte si čas a zhlédněte celou epizodu. Stojí to za to ;)