Říjen 2012

'Come Taste The Rainbow' Promo vid

20. října 2012 v 15:42 Hot News
Včera v 17:00 středoevropského času Elliot nečekaně zveřejnil promo video k songu 'Come Taste The Rainbow'. Skladbu produkoval Benga a režie klipu se ujal fotograf a režisér v jedné osobě Rankin. Ten mimojiné před nedávnem režíroval klip k novému singlu 'Close Enemies'.

'Come Taste The Rainbow' je úvodní skladba, která se objeví na novém albu The Evolution Of Man. V songu Elliot převážně rapuje a jak už název napovídá, Example se barevně mění jako duha. Ale to není vše. Kvůli tomuto promu, které je pro Hunger.tv byl obarven na stříbrno - [photoshooting & promo vid], [Snaps from "Come Taste The Rainbow" promo vid]

Na hotové dílo se můžete podívat níže a stojí to zato. V jednoduchosti je krása :)

Come Taste The Rainbow


The Fulham 10

20. října 2012 v 14:47 Interviews
Example je zarytým fanouškem FC Fulham už několik let a nyní si ho tento fotbalový klub rozhodl trochu proklepnout.
Elliot odpovídal na 10 otázek z jejich historie. Jak mu to šlo a kolik otázek zodpověděl správně, se můžete podívat na níže vložené video.
Když přemýšlí, nasazuje milé obličeje :)


Example & Capital FM TV

20. října 2012 v 14:32 Hot News

12. října spustilo britské rádio CAPITAL FM svou internetovou televizi, kterou si můžeme naladit i u nás. Stanice je stejně nadupaná jako samotné rádio, takže je to rozhodně skvělý krok vpřed.
Tento projekt podpořilo hned několik britských interpretů, mezi nimiž nemohl chybět ani Example :) Nahoře můžete vidět poutač.

NALADIT CAPITAL TV


Arthur's Day 2012, Ireland (27.09.2012)

12. října 2012 v 19:28 On stage-vids
Přinášíme vám 2 povedená videa z Arthur's Day, což jsou oslavy zakladetele irského piva Guinness. Ano, do oslav se zapojil i Example bolavá noha nenoha :D
Zajímostí je, že Example za den odehrál koncerty ve 4 různých hospodách.
Obě 2 videa jsou z dublinské Dakoty

Say Nothing


Arthur's Day 2012: Example's Diary

12. října 2012 v 19:17 Funny & Backstage
Určitě si pamatujete na oslavy zakladatele irského originálního piva Guinnes a tudíž - Arthur's Day 2012, který se konal 27. září. Fotky z této akce jste mohli zhlédnout v následujících článcích [ 1 ], [ 2 ], [ 3 ], [ 4 ], [ 5 ],
[ 6 ] a nyní se můžete podívat jak vznikaly a jak vůbec probíhal tento Elliotův nabitý den.

Jen pro formu doplním, že Example měl za večer hned 4 vystoupení a zajímavostí je, že předtím vůbec nevěděl, kde budou. Koncerty naslepo se odehrály v Dublinu, Dakotě, Vote For Your Local, 4 Dame Lane.

Jednotlivá vystoupení obsahovaly i nový singl Say Nothing a také se zde můžete zase o něco blíž "seznámit" s novým kytaristou, vokalistou a pianistou v jedné osobě - KaiKaiem.


The Evolution Of Man: Full tracklist & album preview (Deluxe version)

9. října 2012 v 17:09 Hot News
Dnes v ranních hodinách Example zveřejnil jak kompletní tracklist, tak ukázky jednotlivých songů očekávaného alba The Evolution Of Man! Paráda, co říkáte?
I když z pár sekundových ukázek nelze soudit celé skladby, v téměř každé je znát rockový riff, který zní v uřcitých místech až agresivně a surově.
Toho chtěl Elliot ale docílit a dokázal tak, že jeho nové album je opravdu evolucí sebe sama. Každé album totiž zní zcela jinak ale přesto skvěle! Už ať je 19. listopadu! :)

Co však nedokážeme pochopit je to, že na albu chybí jedna velká pecka, a tudíž Where Did The Sun Go, kterou Example rozpaloval letošní festivaly. Doufali jsme, že se objeví na druhém disku, kde ale převážně najdeme remixy, které by zde být ani nemusely. No možná, že Ell překvapí a tento song vsadí na fyzické album.

A kdeže si to můžete poslechnout? No přece na iTunes. Stačí kliknout na dolní obrázek vlevo. Nebo si ho zde můžete rovnou předobjednat. Kdo ale upřednostňuje fyzickou verzi, můžete objednávat už teď na HMV/Play.com/Amazon/Ministry Of Sound.

Doporučujeme server HMV, kde album výjde nejlevněji. Informovali jsme se také u labelu Ministry Of Sound, zda plánují prodávat i podepsané alba, jak to bylo minulý rok, ovšem bohužel ne. Prý se jich pár vyskytne na Amazonu, ale žádná extra akce prý plánovaná není. Takže snad vám toto info pomohlo.Disc One

 • 1. Come Taste The Rainbow
 • 2. Close Enemies
 • 3. Perfect Replacement
 • 4. Crying Out For Help
 • 5. Queen Of Your Dreams
 • 6. Say Nothing
 • 7. All My Lows
 • 8. The Evolution Of Man
 • 9. One Way Mirror
 • 10. Snakeskin
 • 11. Blood From A Stone
 • 12. Are You Sitting Comfortably?
 • 13. We'll Be Coming Back-Calvin Harris & Example

Disc Two

1. Let's Be Fucking Stupid
2. Someone To Die For-Example & Dillon Francis
3. Whisper-Example Vs. AN21 & Max Vangeli
4. Eutopia (Fade Away)-Example & Laidback Luke
5. Daydreamer-Example & Flux Pavilion
6. Say Nothing-Hardwell & Dannic Remix
7. Close Enemies-Joker Remix
8. Close Enemies-Dyro Remix

'Close Enemies' (Official Video)

8. října 2012 v 17:48 Hot News
Zhruba před hodinou vypustil Example do světa nový klip a to k singlu Close Enemies.

Elliot sliboval, že klip bude opravdu bestiální. Co sliboval, to taky splnil a možná asi také předčil očekávání: Klauni nahánějící hrůzu, žhavé zombie, osoba s pytlem na hlavě a ze všech koutů číhá ponurá až záhrobní atmosféra.

Klip má v sobě kvalitní prvky hororu, které nahánějí strach. Je to úplně jiný systém, na jaký jsme u Exampla zvyklí.

O šokující ráz videa se totiž nepostaral režisér Adam Powel, jak jsme předpokládali, nýbrž Rankin. Je to sice převážně fotograf, který nafotil ty nejlepší Elliotovy shooty, ale v tomto snímku se předvedl jako všestranný umělec.
Palec nahoru!

A váš názor?

'Close Enemies' (Official Video)Nové info o albu The Evolution Of Man

6. října 2012 v 13:04 Hot News

Myslím, že při téhle zprávě, kterou Example včera postnul na facebook, se musely rozsvítit oči snad každému fanouškovi:

Právě jsem byl informován, že moje nové album bude dostupné k předobjenání
spolu s ukázkami na iTunes příští úterý. A je to taky deluxe edice.
(Mimochodem normalní album má 13 tracků, deluxe verze má 20 tracků) [ facebook ]

Nevím jak vy, ale já rozhodně kupuju deluxku a objednám si ji z Anglie v nejbližších dnech. Zatím vám sem házet odkaz na předobjednání fyzického alba dávat nebudu. Nejdřív vyzkouším a ověřím, co jednotlivé servery obnáší a na kolik album výjde.

A ještě jedna věc. Example posunul vydání alba o 1 den a tudíž by mělo být k dispozici v britských obchodech v pondělí 19. listopadu.

Obávám se ale, že na českých pultech bude nové album k dispozici někdy před Vánoci.

T- music Chart, MFH Chart: Say Nothing - Novinka

5. října 2012 v 11:45 Vote

T-Music Chart: Say Nothing - NEW 4


Včera byl první singl z připravovaného alba Say Nothing nasazen do prestižní hitparády T-music Chart jako 4. a poslední novinka! Tudíž je jen a jen na vás, na jaké příčce odstartuje. Pomozte mu proto dostat se co nejvýš a zahlasujte!
Hlasovat můžete každý den od čtvrtečních 20:00 do pondělních 12:00
Pamatujte - když hlasujete přes Facebook, váš hlas se ZDVOJNÁSOBÍ!

HLASOVAT: EXAMPLE - SAY NOTHING (NEW 4)MFH Chart


Pozadu nezůstává ani naše partnerská stránka mafahi.blogspot.com, která nasadila novinkový singl Say Nothing do své MFH chart už ve středu. Je nasazen jako 3. novinka.
Hlasování probíhá každou středu od 20:00 až do neděle 19:00.

HLASOVAT: EXAMPLE - SAY NOTHING (NEW 3)