Září 2012

Photos by Andy Sheldrake

16. září 2012 v 14:48 Random Photos
Tento soubor s obrázky bude v případě nových fotek aktualizován
image host image host image host

image host image host image host


SAY NOTHING out NOW!

16. září 2012 v 14:05 Hot News
Ano, dnes 16. září o půlnoci vyšel Examplův nový singl Say Nothing na iTunes v UK. Tento song hodinu od hodiny na žebříčku vstoupá. A pokud by nevyšly i oficiální remixy, bylo by to u Elliota velmi nezvyklé - postaralo se o ně celkem 5 DJů - poslechněte si níže.
Jestli je Say Nothing k dispozici i na českém iTunes jsem se nedívala, nicméně stahujte [zde] a podpořte tak Example bezvadnou hudbu, kterou dělá.


1Say Nothing (Radio Edit)[poslechnout]
2Say Nothing (Extended Club Mix)[poslechnout]
3Say Nothing (Hardwell & Dannic Remix)[poslechnout]
4Say Nothing (Foamo Remix)[poslechnout]
5Say Nothing (Roska Remix)[poslechnout]
6Say Nothing (TC Remix)[poslechnout]

15th September - Norwich 2012

16. září 2012 v 13:34 Commercial
Včera se Example ani ne po 14denní pauze objevil opět na podiu. Vystoupil totiž na Norwich UEA.
Sliboval, že nebude skákat. Jestli mu to vyšlo, se podíváme, až budou nějaká dostupná videa z této události.
Dále na Twitteru zmínil hned několik novinek. Fanoušci se mohli těšit na nové songy nového kytaristu Kaie Smitha a na Elliotův nový sesřih.
Vedle DJ WOZe a TOMa ODELLa mu také předskakoval afroman DJ Baller B, který s ním mimo jiné jezdil i evropskou tour.Výhry dnes odeslány

14. září 2012 v 15:18 Extra
Ehm, takže dnes jsem se konečně rozhoupala a třem šťastným výhercům, kteří jsou zveřejněni [zde], jsem odeslala podepsané "papírky" od Elliota.

Někteří se už po kartičce vyptávali a někteří pravděpodobně ani neví, že vyhráli :D Vím, je to se mnou na dlouhé lokte, ale snad vám příští týden výhry přijdou.

Za vaši adresu neručím. Jakou jste mi poslali, takovou jsem na obálku napsala, takže pokud vám výhra nepřijde, bohužel už s tím nemůžu nic dělat...Grimmy's last EVER evening show on BBC Radio 1, 12th September 2012

13. září 2012 v 18:15 Interviews
Example očividně už zase skáče přes kaluže. I když slovo skáče je podmíněno určitou nadsázkou. Pro vaši informaci ho o víkendu čekají 2 koncerty, na kterých sice vystoupí, ale skákat rozhodně nebude ;)

Nicméně včera Example přijal pozvání na vůbec poslední noční show moderátora Nicka Grimshawa spolu s dalšími hvězdnými hosty jako Annie Mac, Raf from 2 Bears, Mark Ronson, Klaxons, Pixie Geldof, Henry Holland nebo Harry Styles. Nás ovšem bude zajímat poslední jmenovaný. Grimmy, Styles a Example si spolu střihli karaoke známého songu Careless Whisper od George Michaela , na které se můžete podívat v celém článku.
První video obsahuje názvy songů, které měl example na výběr. Celou show v audiu si můžete

POSLECHNOUT ZDEKaraoke choose
Zveřejněn přebal alba "The Evolution Of Man"

10. září 2012 v 19:36 Hot News
Britský rapper opravdu nezahálí a když zatím ještě pořád nemůže hopsat na podiu, potěšil nás dneska coverem svého nacházejícícho 4. alba "The Evolution Of Man", které vyjde, jak už dávno víme 18. listopadu!


Elliot zdá se pokračuje ve stejném stylu fotek z dětství, jako to bylo u pilotního singlu Say Nothing, což je roztomilé.
Fotka malého Elliota je zakomponovaná do fotky z letošního V Festivalu ve Staffordu, kterou si pořídil sám Example.
A pokud vás zajímá, čí pak je to palec, tak vězte, že Elliotův - mluvil o tom i na Twitteru ;)
Tam také uvedl, že chápek, který vytvořil tento cover taky navrhoval covery pro Fat Of The Land a Original Pirate Material.

Mohlo by vás také zajímat, že si Example nové album už přehrává a dělá na něm pár vylepšení.
Tracklist ještě oficiálně nevyšel. Ale o pár názvech jsme vás už informovali třeba [zde]