Září 2012

Photo from Twitter - 8th September

28. září 2012 v 15:43 from Twitter
"Večeřím na mém balkoně. Krásný výhled dnes večer (bez filtru)"

Photo from Twitter - 4th September

28. září 2012 v 15:40 from Twitter
"Nový kousek od umění na podložce"

Photo from Twitter - 3rd September

28. září 2012 v 15:37 from Twitter
"Podívejte, co mi přišlo na poštu... !!!!! - aktuální dárek od @weetabixu"

26 - 27th September - Arthur's Day 2012

28. září 2012 v 15:23 Commercial
Dne 26. září Elliot vystoupil v dublinském klubu Dakota a druhý den se objevil na RTE 2. Oba koncerty se týkaly slavností Arthura Guinnesse, který slaví 27. září. Jak už prozrazuje název slavnosti, Arthur Guinness je zakladatelem kultovního piva GUINNESS, které má své kořeny v Irsku a dnes je tato značka černého piva s medem věhlasná po celém světě.
Do slavnosti se zapojilo 500 hospod po celém irsku. To zaručovalo neobyčejnou noc plnou hvězd, domácí i zahraniční scény jako například například Tinie Tempah, Ellie Goulding, Mika, Professor Green, Fat Boy Slim, Texas, Fun Lovin 'Criminals, Amy Macdonald, Primal Scream a Mumford & Sons.
Těšte se na několik sad fotek, které zachycují nejen samotné vystoupení.

Pokud si vzpomínáte, Example k této události natočil i reklamu.


'Close Enemies' (Lyric Video)

26. září 2012 v 21:10 Hot News
Úderem půl deváté jste se mohli připojit k prvním posluchačům nového songu "Close Enemies" na britském BBC Radio 1.
Pro ty, kteří tuhle pecku propásli nebo si ji chtějí vychutnat znova, nahrál ji Elliot hned po premiéře rovnou na YouTube, jak sliboval.
A pozor, text songu, který nabádá, k tomu, abychom se drželi se svými nejlepšími kamarády, ale k nepřátelům bychom měli být ještě blíž, je přímo zapracován do videa!

Song je opravdu temnější než předcházející singl Say Nothing a podle některých je také Close Enemies lepší. Je na vás, jaký si na něj vytvoříte názor, ale dá se předpokládat, že to bude hit na vedoucích příčkách hitparád.

Jinak videoklip ke Close Enemies je už od včerejška dotočen a Example si opět odrovnal nohy - tak snad konečný výsledek bude stát zato a že o tom nepochybujeme! :)

Samotný single vyjde 11. listopadu, což je týden před vydáním celého alba The Evolution Of Man, ale zmiňovaného klipu bychom se měli dočkat do několikati týdnů.

Close Enemies


Premiéra singlu "Close Enemies" už ve středu!

24. září 2012 v 17:56 Hot News
"Žhavá Zombie v mém novém videu"

Elliot dnes na Facebooku oznámil, že druhý singl s názvem 'Close Enemies' z připravované desky si odbude svou premiéru tuto středu ve večerních hodinách na britském BBC Radiu 1! (ano, i my v ČR ho přes net naladíme. Přesný čas bude upřesněn.)
Podle jeho slov je tento singl temnější bestie než 'Say Nothing'.

Na zakládě fotky (nahoře), kterou Example přidal zhruba před hodinou na svůj Twitter, Elliot už pracuje i na videoklipu k tomuto songu.

Video se natáčí v Esexu a nerežíruje ho nikdo jiný než Adam Powel.
Kromě sexy zombíků Elliot slibuje klauny, ruské vojáky a děcko s taškou na hlavě. - zajímavé, ne? :)

EDIT [26.09]: Premiéra singlu 'Close Enemies' proběhne již dnes večer ve 20:30 našeho času v na Zane Lowe BBC Radio 1., tak to nepropásněte ;)

NALADIT BBC Radio 1


Competition with Adidas.com

22. září 2012 v 20:49 Commercial
Ještě před tím, než objasním náplň soutěže, zaposlouchejte se do songu v pozadí videa. Ano, jedná se o song "Close Enemies", který vyjde příští týden! Studiová verze se nedá s tou, kterou jsme měli možnost slyšet živě, se nedá srovnat. Pronikavá melodie, podbarvení, beaty a Elliotův čistý hlas k tomu! Perfektní.
A teď k soutěži. - Do soutěže se mohou zapojit všichni talentovaní hudebníci se svou vlastní hudbou. Toho nejlepšího vybere Example spolu se společností Adidas a získá tak možnost pracovat ve studiu s Elliotem!
Tak šup šup, Example se těší na všechny nadané lidi.

Pro více informací vstupte [ zde ] nebo zadejte hashtag #TakeTheStage (asi na twitteru).
Já ale nikde nic nenašla. Třeba jsem více v předstihu než Adidas, ale video už je vyvěšené týden. No uvidíme.


Beat the Tweet

22. září 2012 v 20:24 Commercial
Example se zúčastni soutěže televize T4, kde mu fanoušci na jejich twitteru mohli posílat bizardní otázky typu - "Kdo by si na něj mohl sednout kdyby byl židle". Těch měl v časovém limitu zodpovědět co nejvíc a porazit tak Ameliu Lily a Ollyho Murse, kteří dosáhli 34 zodpovězených twitterových otázek a ovládli tak první 2 příčky.

Kolik otázek a jakým způsobem je zodpověděl a jestli je nakonec porazil, tak na to se můžete podívat níže ;)


Alan Carr: Chatty Man - 21st September

22. září 2012 v 20:06 Commercial
Example vystoupil včera s kapelou v talk show Alana Carra - Chatty Man. Pokud si myslíte, že s ním moderátor vedl zvláštní rozhovor, pletete se. Hlavními hvězdami pořadu byli Matt Smith, Kelly Osbourne, Jack Whitehall, Greg McHugh, Joe Thomas, Zawe Ashton, Charlotte Ritchie, Kimberley Nixon nebo Jonnie Peacock. Elliot vystoupil na samotném závěru se svým aktuálním songem Say Nothing. Moderátor Alan Carr s ním prohodil jen pár slov, které směřoval k Examplově bolavé noze, kde se dovídáme, že by Elliot mohl opět poskakovat na stagi okolo Vánoc.

Část s Examplem začíná od 42:10