Září 2012


Soccer AM: Example

30. září 2012 v 13:40 Commercial
Example se 22. září objevil ve sportovním pořadu Soccer AM.
Elliot zde mluví o svém hektickém létě a o jeho lásce k filmům s Jamesem Bondem.


Kildare.tv: Arthur’s Day – Example Interview

30. září 2012 v 12:16 Interviews
V tomto rozhovoru pro Kildare.tv se dozvíte, jak se Elliot cítí, když má hrát na tajných koncertech a také to, jak vidí své fanoušky a vůbec celý Arthur's Day.
Vzpomíná také svoje nové album a taky to, jaký má názor na hudební spolupráce.Example to play iTunes Festival - Interview

29. září 2012 v 21:18 Interviews
Example si před vystoupením na iTunes festivalu udělal čas na krátký rozhovor pro .
Mluvil opět o svém zranění nohy a následky s tím spojenými. Vzpomněl také single Say Nothing, který v minulém týdnu skončil v žebříčcích prodejnosti na iTunes na krásném 2. místě. Nezapomněl také zmínit své chystané album a celkovou svou hudební evoluci.


POP JUSTICE: Example si myslí, že meet-and-greets v zákulisí jsou "skandál"

29. září 2012 v 17:58 Recension, Articles

V "rozhovoru" pro POP JUSTICE se Elliot ukazuje jako opravdový charakter. Snad mu tyto nehvězdné manýry vydrží co nejdýl :)
Přeložila Šárka Gardo


Example nerad nabývá peníze za to, aby se s ním fanoušci mohli setkat v zákulisí po koncertě.

Povídám si s Daily Star Playlist a "Shot Yourself in the Foot Again" hitmakerem, ten říká: 'Je to brát si peníze za nic. Je to hanba. Proč by lidé měli platit £200 za to, že si semnou mohou podat ruku a vyfotit se?'

Stále čistě o tom všem, ještě dodal: 'Slyšel jsem o jedné kapele, která bere £200 za 200 lidí po každém koncertě, takže dostanou £40,000 za noc. To je strašné.'

I Like Music: Interview #784 - Example

29. září 2012 v 16:40 Recension, Articles

Máme pro vás poměrně čerstvý rozhovor ze serveru I Like Music. Interview je zaměřeno především na nové album The Evolution Of Man a čerstvě vydaný single Say Nothing.
A taky se zde dozvíte, jakýže má názor na japonský megahit Gangnam Style :D
Přeložila Šárka Gardo


Téměř před rokem jsme zde seděli s britským popovým chlápkem Example, abychom si popovídali o jeho třetím albu Playing In The Shadows. Řekl nám, že práci na tomto albu miloval. O rok později dokončuje další album(!), jeho čtvrté, The Evolution of Man.
O uveřejnění jeho nového singlu Say Nothing v tomto týdnu a o mnoho novinkách z jeho hektického léta, kvůli tomu jsme mu zavolali pro menší rozhovor.

ILM: Dobré ráno Example. Jak se máš?
Example: Je mi fajn, jo. Nic jsem vlastně neudělal. Mám den volna.

ILM: Po tvém vystoupení v Celebrity Juice včera v noci mám teď dojem, že tě znám velmi intimně...
Example: Ou, skvěle. Jo. Můj manažer ohledně toho nebyl zrovna veselý. Ha. Myslím si, že když tam jdeš a nepřidáš se, můžeš si přihoršit. Představa, že žádný člověk nemá rád smích je komická... Takže jo, užil jsem si to.

South Africa 2012

29. září 2012 v 11:09 Tours

4 Oct 2012
Example & DJ Wire
@ Grand Arena
Cape Town

Jenny Greene talks to Example

29. září 2012 v 10:52 Interviews
Jenny Greene, moderátorka radiové stanice RTE 2 odchytila Example, který mířil na své tajné vystoupení k Arthur's Day.
V rozhovoru mluví o zemích, které navštívil, o svém zranění, o novém albu a vývoji jeho hudby od prvního alba po to nadcházející.
Dále se také dozvíte, proč single Throw It All Away, na kterém se podílel s Edem Sheeranem nakonec nevyšel.
Ten měl být v létě volně volně ke stažení a hlavním důvodem, proč se plány změnily, byl singl Calvina Harrise We'll Be Coming Back a také to, že nedávno vyšel singl Say Nothing. Nyní vychází singl Close Enemies, tak těžko říct, kdy Throw It All Away spatří světlo světa.