Srpen 2012

Guinness - Arthur's Day 2012 [TV AD]

23. srpna 2012 v 16:50 Commercial
Před pár týdny se Example rozepsal o "nějaké reklamě". Nabízela možnost, že by to mohl být nový spot pro radio Capital FM, ale v oné reklamě přibyly jen hvězdy Rita Ora, Cher Lloyd nebo Katy Perry. Zbytek zůstal stejný, takže i záběry byly totožné.

Dnes se ale objevila velice sympatická reklama hlavně pro milovníky irského piva Guinness.
Example se ve spotu objevil především proto, že je hlavním z healinerů, který vystopí 27. září na Arthur's Day 2012.
Abyste pochopili přesný význam reklamy, Elliot měl vyjmenovat celkem 500 názvů hospod během načepování jednoho piva Guinness.
Na to, jestli mu to vyšlo, se můžete podívat :)

Example for GuinnessExample oznamuje 2013 UK tour

23. srpna 2012 v 16:31 Commercial
Examplovy UK tour, která proběhne příští rok, je všude plno. Zastávky jsou známy, prodej vstupenek zahájen od zítřka -pátku 24. srpna a už zbývaly jen nějaké komerční spoty.
K dispozici jsou 2. Na tom prvním zve na koncerty své fanoušky sám Example a to druhé je typicky reklamní.Example becomes a radio presenter

23. srpna 2012 v 16:08 Interviews
Example má tyto dny obvzlášť velmi rušné. V rámci chystaného turné po arénách v roce teď pracuje na promu.
Během několika následujících dní jsou jeho hlavním cílem britská lokální radia. Čeká ho celkem 14 zastávek.

Tím prvním bylo The Hits Radio, které navštívil 21. srpna. Posluchači ho mohli slyšet s moderátorem Jamesem Evertonem na Takeover UK. Mimo připravované tour mluvil o své nové muzice a živě si povídal se svými fanoušky. Elliot se také sám stal na malou chvíli radiovým moderátorem a zprávařem... Má potenciál :) koukněte na video


Example spolupracuje s Grahamem Coxonem

22. srpna 2012 v 16:20 Recension, Articles
Example a Graham na fotce z 19. února

S touto informací přišlo hned několik serverů, včetně českých :). My jsme si ovšem vybrali hudební stránku NME.com, díky které se dozvídáme hned několik důležitých informací včetně dalších názvů songů.
Přeložila Greenda


Člen kapely Blur, Graham Coxon se spojil s rapperem Example na jeho novém albu.

Kytarista se podílí na čtyřech trackcích nadcházejícího 4. alba 'The Evolution Of Man' rappera Example.

Ed Sheeran & Example - Changed the way you kiss me, Free Radio's Secret Gig

22. srpna 2012 v 11:07 Other performs
20. srpna se Example objevil na koncertu Eda Sheerana. Jednalo se o tajný koncert, který pořádalo Free Radio, takže se mi bohužel ani nepodařilo zjistit, na jakém místě proběhl.
K dispozici je ale skvělé video. Example je na něm neuvěřitelně "fitty & tasty" :)


Ed Sheeran & Example - Changed the way you kiss meAndy Sheldrake

20. srpna 2012 v 20:15 Andy Sheldrake

Jediný z členů kapely, který s Examplem drží už 6 let. Od roku 2006 zaujímá pozici kytaristy a příležitostného klávesisty v Examplově kapele. A i přesto o něm moc informací není. Na začátek by se dalo poukázat na změnu image, kterou si Andy za tu dobu prošel a že je znatelná :)
Bohužel se mi nepodařilo vypátrat, za jaký okolností se s Ellem poznali, ale muselo to být ohromné setkání a vzájemná tolerance, když se spolu přátelí už tolik let.
(Ale Andy není jediný, který s Elliotem zažil období rapu, elektroniky, dupstepu a rocku. Má spoustu dalších takovýchto přátel, kteří jsou s ním doteď i v osobním kontaktu. Ale o tom až jindy ;)

Chris Maas

20. srpna 2012 v 19:28 Chris Maas

Dalším z bývalých členů Examplovy grupy byl bubeník Chris Maas. Podle mých informací, pochází z Lucemburska. V roce 2006 ale odjel studovat hudební akademii do Londýna. Zde rozjel kariéru bubeníka a upsal se labelu Streets Records, kde potkal Elliota a Rushera.Vyvinula se z toho spolupráce a Chris u nich zaujal místo za bubny. Takto s nimi absolvoval několik desítek koncertů v britských klubech.

V Festival, Hylands Park (18.08.2012)

20. srpna 2012 v 13:46 On stage-vids
Jak víte, v sobotu byl možnost videt Elliotovo vystoupení i z live-streamu oficiálních stránek V festivalu.
Komu se nepovedl zastihnout ani kousek, zde je malá náplast.
Hned v prvním videu můžete slyšet song Say Nothing, kterým si Example odbyl oficiální živou premiéru :)
Jinak pokud očekáváte i nový song Perfect Replacement, bohužel na You Tube není, protože si na něj Examplův label nárokuje autorská práva. Přesto si ho ale můžete poslechnout ZDE na stránkách Thomase Coxheada.

Dále vás poslední video přivede na vystoupení Eda Sheerana, který využil Elliotovy přítomnosti na V Festivalu a střihli si, jak je u nich zvykem, akustickou verzi hitu Changed The Way You Kiss Me

Say Nothing


Jack Beats feat. Diplo and Example - War (OFFICIAL VIDEO)

20. srpna 2012 v 13:19 Hot News
Jak se zdá, War od Example ft. Diplo v úpravě formace Jack Beats byl opravdu oficiální song.
Před pár dny se k němu totiž objevil i oficiální videoklip, který je více než zvláštní. Elliota ani nikoho jiného zde neuvidíte. Jedná se o animovaný klip, ve kterém dominují srdce a v nich malá monstra připomínající například vlnící se hady.

Jack Beats feat. Diplo and Example - War