t-music: "V Praze to byl jeden z mých nejlepších koncertů"

7. července 2012 v 10:40 |  Recension, Articles

Jak už bylo řečeno, Elliotovi manažeři schválili pro Česko 3 rozhovory. Jedním z nich byl i t-music. Což je hlavní partner festivalu Rock For People. Myslím, že dál už netřeba komentovat. Možná to, že v Česku našel nejlepší fanoušky. Že by to bylo díky nám a těmto stránkám? Doufejme :)

Jako vždycky byl vysmátý a příjemně naladěný. S Examplem je radost dělat rozhovory.

Na královéhradecké letiště dorazil ve středu v podvečer Elliot J. Gleave a.k.a Example. Jako vždycky vysmátý a příjemně naladěný. Sešli jsme se k rozhovoru chvíli před fanoušky velmi očekávanou show. Přinášíme vám aspoň malou ochutnávku z našeho povídání.

Ahoj Elliote, není to poprvé, co jsi v Česku. Hrál jsi už v Praze. Jak se u nás cítíš?
Jo, hrál jsem v únoru v Praze a bylo to skvělé. Jeden z mých nejlepších koncertů, měl jsem v klubu dav plný energie, hodně mladých lidí. Všichni skákali, zpívali, řvali, tančili. Šílenej kotel, opravdu jsem si to užil. Jedno z nejlepších hraní na celé tour. Potkal jsem příjemné lidi, viděl krásné stavby, úžasnou architekturu a velice atraktivní ženy, velice,… (smích)


Co se změnilo od té doby, máš nějaké novinky, něco speciálního pro fanoušky festivalu Rock for People?
Mám tři nové věci, zase jsme něco nahráli, vyzkoušeli, naše kapela je zase lepší, naše show je lepší. Jsme hladovější a cítíme se líp. (smích)

Na svých show vystupuješ s kapelou, nehraješ jenom s DJem. Přijde ti to zajímavější?
Jo, určitě. Hraní s DJem mně přijde docela nudný. Není to zajímavé vizuálně, jenom MC a DJ. Jo, třeba Skrillex…nebo Calvin Harris je dobrý DJ a i vizuálně jsou skvělí. Ale zase tolik jich není. Koukat se na kapelu mně přijde zajímavější. (pozn. red. Example vystudoval filmovou režii)

Kde jsi našel nejlepší fanoušky?
Česko, Finsko, Austrálie. To jsou top tři. Brisbane, Sydney, Perth šílenci, Praha vynikající a kde to ještě bylo skvělý? (smích) Jo Helsinki ve Finsku, tam to bylo taky dost dobrý. (směje se a kroutí hlavou)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama