MTV.co.uk: "Všechny moje songy budou o ničem"

13. července 2012 v 21:13 |  Recension, Articles

Example se svou přítelkyní už dávno netají. Naopak ho doprovází na vystoupení (vidět jste jí mohli jak v Praze, tak na festivalu Rock For People) a teď o ní otevřeně promluvil v rozhovoru pro MTV.co.uk. A také už víme datum vydání pro UK! Z textu jasně vyplývá, že jej hodlá vydat 2. listopadu!
přeložila Greenda.

Example exkluzivně pověděl MTV News, že jeho manažer byl 'velmi naštvaný' poté, co se dozvěděl o jeho románku s australskou kráskou Erin McNaught, s tím, že Elliotova nová muzika bude o ničem.

V backstagei na Wireless Festivalu mluvil o svém vztahu s moderátorkou australské MTV - kterou potkal v lednu - Example nám řekl: "Můj manažer je velmi naštvaný, protože všechny moje největší hity jsou o depresi, rozhodech a pocitu samoty.

"Teď jsem velice šťastný, všechny moje songy budou k ničemu - moje songy budou jako z boybandů."

Pokračoval: "Myslím tím, že Kickstarts byl o rozchodu, Changed The Way You Kissed Me byl o rozchodu, Stay Awake byl o bytí vzhůru celou noc a žádnou z těhle věcí už opravdu neprožívám. Zůstat vzhůru celou noc nebo se rozejít."

Pak hvězda vtipkovala, že její další album může být o brzkém vracení se domů a pití čaje, dodává: "Tohle bude moje další album. Ne toto, co přijde brzy, ale páté album, až to napíšu, bude se jmenovat 'I'm really boring, let's have a biscuit' (Opravdu se nudím, vemte si sušenku)."


Zatím, co netrpělivě očekáváme tohle album, Example - pravým jménem Elliot Gleave - pokračoval v řešení datumu jeho vydání, prohlašoval: "Vyjde 2. listopadu a bude na něm hodně kytarových riffů. Bude stále docela mejdanový a taneční s pořádnou dávkou bassů. Hlavně zpěv, trochu rapu a rozsáhlé kytarové riffy.

"Je to zaměřeno na stadiony, protože jsme absolvovali tour po arenách a teď chci dělat stadiony. Pokaždé, když píšu song, vybaví se mi 'mohl bych s tímhle vystupovat na festivale?' - tohle je ta velká věc a pokud s tím můžu vystupovat na festivale, pak to bude na albu."

Pak při hovoru o tom, jak si užívá festivaly, zpěvák proslulý songem Midnight Run, prozradil, že se na něj a jeho vystoupení přišla podívat Adele na festivalu Wireless v roce 2011, hvězda "Rolling In The Deep" se odhodlala vejít do davu, aby zkoukla jeho set.

Example připomněl: "Loni se na mě Adele přišla podívat - je to moje kámoška - a byla v mojí šatně a řekla 'Jdu se podívat na tvůj set k podiu.'

"Šla celou cestu nahoru - dopředu, stála tam v předních řadách 10,000 lidí a sledovala celý set a pak se vrátila zpátky. Nikdo ji nepoznal a neměla s sebou ani ochranku."

Dodal: "Když na sobě neměla make up a neměla udělaný vlasy, předpokládám, že prostě splynula s davem. Je to senzační holka."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama