Červenec 2012

Photo from Twitter - 17th July

24. července 2012 v 19:12 from Twitter
"Teď takovýhle výhled..."

Photoshooting & Promo vid

23. července 2012 v 12:31 Hot News
"Momentálně jsem byl nabarven na stříbrno a nejsem šťastný"

Podle nových Ellových informací, momentálně tráví příjemný den profi-focením v ateliéru a slibuje také krátké promovideo!
Je vidět, že nedokáže jen tak sedět a užívat si volna od koncertů.
Nicméně 26. července je nahlášen na další festival ato na Eletrobeach Festival, Port Barcares, ve Francii

EDIT: Nahoře je přidána fotka z příprav na focení. Fotografem je opět geniální Rankin, který je autorem dřívějších Elliotových promo fotek, ale tento shoot se bude výrazně lišit. (fotku zvětšíte kliknutím na obrázek) A co na to sám Example? - " Dohodli jsme se na stříbrné barvě mýho těla. Poměrně málo lidí nešlo do nápadu s černou barvou a nechci ze sebe Johna Terryho"Gigwise.com: 'píšu songy pro One Direction'

23. července 2012 v 11:36 Recension, Articles


Zdá se,že Elliotovy vtípky o tom, že jeho songy budou jako z boybandů, myslel zcela vážně. Taková jeho tvorba nemusí být úplně špatná a rozhodně nic nemáme proti One Direction. Právě naopak jsme rádi, že by jim takové sladké písně s radostí přenechal.
Překlad - Greenda

Hvězda hitu ' We'll Be Coming Back' napsala 'perfektní' písně pro boyband

Example prohlásil, že napsal tři songy, které jsou 'ideálními' pro boyband One Direction.

Mluví o tom s deníkem The Daily Star. Example uvedl, že rád píše hity pro ostatní a s přihlédnutím k dohodě, která by mu mohla potenciálně vynést miliony liber.

21st July - Lumnezia Openair festival 2012

22. července 2012 v 13:55 Commercial
Včera Example vystoupil s kapelou na švýcarském festivalu Lumnezia Openair v Curychu. Na tento festival byl oznámen již během léta, takže se na našem seznamu koncertních dat nenachází.
Z učinkujících lze vyzdvihnout třeba Anti-Flag a Far East Movement. Celý lineup najdete na YouTube Channelu pod videem, který se nachází níže.
Na stagei se objevil ve 23:45.


Jack Beats - War (Feat. Example & Diplo) (Preview)

21. července 2012 v 21:12 Hot News
Podle stránek thehouseofcoxhead.com je tento song vyňatý z mixtapu 'Evolution' projektu zvaného Jack Beats. Jedná se o krátkou ukázku jejich nové spolupráce s Examplem & Diploem. Tento set se objeví na jejich nadcházejícím 4. albu 'Careless'. Pokud by vám nestačil tento výňatek, můžete se celý mixtape poslechnout ZDE.

A co na něj říkáte vy? Jeví se poněkud orientálně a ty zvuky, které vyplňují mezery mezi zpěvem působí poněkud zvláštně. Ale po několika posleších se song stává snesitelnějším. Těšíme se, až vyjde celý.

Jack Beats - War (Feat. Example & Diplo) (Preview)


20th July - W.A.R! (We Are Rockstars), Ibiza

21. července 2012 v 20:56 Commercial
Example Španělsko úplně miluje. Objevil se zde zase včera. Hned po dni předešlém, kde tu zase vystoupil. Opět se jednalo o W.A.R! (We Are Rockstars), ale ta se pořádala oproti předešlé Malorce na Ibize.
Example at Mallorca Live & Ibiza Live 2012 - Interview

20. července 2012 v 12:35 Interviews
Po vyprodané otevírací party na Mallorce se na španělské území vrací Example hned několikrát během tohoto léta.
Tento rozhovor, který je proložen koncertní atmosférou je zřejmě z 10. června. Tu se na něj přišlo podívat kolem 6.000 fanoušků. O tom, že propukla velká party nelze ani pochybovat ;)