Červenec 2012

We'll Be Coming Back

27. července 2012 v 11:17 Videoshoots
Fotky z instagramu najdete [ zde ]
Klip najdete [ zde ]


'Say Nothing'

27. července 2012 v 11:10 Instagram Sets
Jedná se o autentické záběry z místa natáčení, pořízené Elliotovým iPhonem.
Možná se objeví i oficiální videoshoot1st single is called "Say Nothing"

25. července 2012 v 19:00 Hot News
Example se nám úderem 18:00 rozhodl odhalit pár zásadních informací o prvním singlu z nadcházejícího 4. alba (to vychází v listopadu. Teď otázka, jestli 2. nebo 18. - padla obě tato čísla)

Takže první singl ze 4. alba ponese název Say Nothing a bude mít premiéru na britské stanici Capital FM v pondělí okolo 9:00 středoevropského času.
Poprvé tento nový singl Say Nothing zazní živě za pár týdnů. Také zde předvede i další zbrusu nový song s názvemna V Festivalu 'Perfect Replacement'.
Singl Say Nothing produkoval a o remixy se postarali &

Těmito informaci zboural všechny naše mylné představy.
Informace z natáčení klipu k singlu Say Nothing naleznete [ zde ]

EDIT: Example dnes ještě navíc odhalil, že song Come Taste The Rainbow je nezpívaný vůbec a nabarven na stříbrno byl právě kvůli CTTR, ačkoli jen na promo.

Videoshooting - Info

25. července 2012 v 16:19 Hot News

Máme čerstvé informace, co se týče natáčení nového videoklipu a pár Elliotových fotek zde pořízených. Na té první můžete vidět režiséra. Je to Adam Powell a ujal se většiny Examplových klipů.
Ano - CTWYKM, Stay Awake nebo takový Midnight Run, to je všechno jeho práce. A proto není pochyb, že i další jeho počin bude absolutní skvost.
Další fotky, které je nutno si rozkliknout se týkají španělské scenérie. Podle všechno se tady bude natáčet.

Elliot se ještě vyjádřil na sociálních sítí, že dnes musel vstávat velmi brzy a poodhalil, že ve videu se kromě španělské pouště bude vyskytovat vlk, leguán a zrcadlo. Podle něj všechno bude dávat smysl :)

Zní to slibně, co říkáte? :) Jinak další info bude do tohoto článku budeme postupně přidávat ;)

A jinak uzavíráme sázky - Bude to k songu Where Did The Sun Go, nebo ne? :D

FLAVA @ Wireless: Example Backstage

25. července 2012 v 16:18 Interviews
Objevil se další rozhovor z festivalu Wireless. Jedná se 12min interview, takže je docela vyčerpávající a veselé.
Mluví hlavně o koncertech a taky se zmínil o tom, že v dubnu a květnu ho čeká několik vystoupení v Evropě, domovské Británii, Číně, Asii, Jižní Africe, Austrálii, Novém Zélandu a opět kolem 30 - 40 letních festivalů.
Také se zmínil o novém singlu Calvina Harrise a společném videoklipu.
Vystřídal několik témat, které vtipně okometoval a zmínil se o tom, že nemá rád stany s dárkovými předměty a o svém sarkasmu.


New single next Monday!

24. července 2012 v 20:36 Hot News
Podle aktuálních informací, které zveřejnil sám Elliot na Facebooku, měli bychom se brzy dočkat nového singlu. Ten bude premiérovat už příští pondělí! Nabízí se otázka, jestli tím novým singlem bude "Where Did The Sun Go", který už několikrát předvedl na koncertech, nebo jestli to bude tajemný song "Come Taste The Rainbow", který Example sice na koncertní playlist zařadil, ale odehrál ho pouze jednou a poté ho nečekaně stáhnul. Taky se nabízí možnost, že to bude úplně nový nečekaný singl. Kdoví.
Ale už teď se nám Example svěřil, že dnes odlétá do Španělska, kde hodlá na poušti natočit videoklip k onému novému singlu.
A aby toho nebylo málo, za 2 týdny taky zveřejní data pro svou druhou Arena tour, která proběhne na v únoru a březnu. Ta je určena pro UK.
Dříve již padla také zmínka o tom, že by měl oznámit data pro Východní Evropu, Jižní Afriku a zřejmě i Asii. Kde se ale vytratila Evropa Střední, to těžko říct, ale doufáme, že na naši Českou zemi nezapomněl :)

Being silver

24. července 2012 v 19:57 Instagram Sets
Jak jsme již informovali, Example byl včera natřen na stříbrno. Dodal taky, že promo video, které takto natočil je určeno pro nový track. Co ovšem nevíme, je to, jestli tím myslel svůj singl.
A tady už fotky ze včerejšího focení. Zaujmou na první pohled. Už aby se objevil originání shoot.
Photo from Twitter - 24th July

24. července 2012 v 19:33 from Twitter
"Jenom pro dnešek jsem Directioner..."

Photo from Twitter - 23rd July

24. července 2012 v 19:26 from Twitter
Právě jsem byl natřen na stříbrno a nejsem šťastný..."

Photo from Twitter - 19th July

24. července 2012 v 19:16 from Twitter
"Skálal jsem na Calvinův set pro minulou noc v BCM"