Květen 2012

Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back

31. května 2012 v 22:05 Hot News
A je to tady! Dnes oficiálně před pár hodinami premiéroval song "We'll Be Coming Back" na BBC Radio 1 v show Zane Lowea. Přesněji tedy 31. května v 7:30 pm brittish time.
Už je i k dispozici na YouTube, takže si ho užijte! Na iTunes verzi + remixy si ale ještě chvíli počkáme. Tam totiž výjde 29. června.

Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back (Lyrics)


'Leading By Example' on BBC Radio 1

30. května 2012 v 20:53 Hot News

V pondělí 28. května ve 21:00 britského času si Example udělal čas a vystoupil na BBC Radio 1 v hodinové show Zane Lowea s náležitým názvem 'Leading By Example' , který ho náležitě vyzpovídal.

Šlo vcelku o rekapitulaci Examplovy umělecký dráhy a jeho života - o jeho začátcích, o tvorbě druhého alba a o jeho současné slávě aka mezinárodní superstar. Dále mluvil i o tom, co ho inspirovalo při tvorbě hudby (popsal svůj nejrannější hudební zážitek - jeho otec zpíval Pavarottiho). V pořadu byly také rozhovory s lidmi, se kterými Elliot spolupracoval nebo šlo o pouhé známé. Všichni pěli chválu a skládali ódy. Zmínil se i o tom, že dělal do filmařiny a jako malý točil svoje "filmy" se sestrou a přáteli. V pořadu zazněly i krátké rozhovory s fanoušky. Fanynky pochopitelně šílely a jedna Elliota chtěla samou láskou uškrtit.
Také se zmínil o nadcházející Evropské Tour. Podle něj by se měly říjnové koncerty uskutečnit v menších arénách
Za výstižné shrnutí děkujeme Petře.

POSLECHNOUT NA BBC RADIO 1


Premiere of 'We'll Be Coming Back' this Thursday!

26. května 2012 v 15:32 Hot News

Nový song 'We'll Be Coming Back', na který si Example přizval britského DJ, zpěváka, textaře a především producenta Calvina Harrise bude mít premiéru už tento čtvrtek na britské stanici Radio BBC 1 v show Zane Lowea
Takže jej nezapomeňte naladit ve 20:30 našeho času ;)

Adidas: All Team GB

26. května 2012 v 15:17 Web news
Objevila se nová fotka ze shootu Take The Stage. I přesto, že není v prvotřídní kvalitě, rozhodla jsem ji přidat do sekce Photoshoots >> ADIDAS: Take The Stage (2012) [HQ]
Snad se brzo objeví v lepší formě.
pic is from Louis Donald's instagram


Torbay 2012 (19.05.2012)

26. května 2012 v 15:06 On stage-vids

19. května se example zúčastnil letošního prvního "letního festivalu" Live in Torbay britského Radia BBC 1. Ten se každoročně koná v Torbayi pod vedením moderátora i hudebníka Zane Lowea. Kromě Elliota zde vystoupily i další hvězdy jako MistaJam, Pete Tong nebo Anie Mac.
Fotky jsou k dispozici [ zde ]
Na videa se podívejte níže.

Changed The Way You Kiss MeCalvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back (Unofficial versions)

22. května 2012 v 22:09 Unofficial, Unreleased
Uběhl zhruba měsíc od okamžiku, kdy Example zahrál song We'll Be Coming Back poprvé na své UK Arena tour, ale pořád není k dispozici originální verze. Nicméně se objevil jeden remix a jedna instrumentální verze tohoto songu.
To je pro začátek skvěléé :)

Calvin Harris feat. Example - Coming Back (R3hab Remix)


Chasing The Sun No.1 on iTunes

22. května 2012 v 21:43 Hot News
V neděli přišel Example s úžasnou novinkou! Song Chasing The Sun, který napsal pro britský boyband The Wanted obsadil první příčku v prodejnosti na ostrovních iTunes.
Gratulujeme!
Také stihl již vyjít oficiální klip, k této skladbě. Myslím, že pointu jistě pochopíte ;)

The Wanted - Chasing The Sun


Lay On The Bonnet (Behind Scenes)

21. května 2012 v 11:45 David Stewart
Včera David Stewart zveřejnil na svém Youtube Channelu making videoklipu k jeho debutovému songu Lay On The Bonnet. Konkrétně se jedná o druhý den z natáčení, kde David koncept videoklipu a pointu textu songu.
Stahovat celé album můžete na Davidových stránkách DavidStewartMusic.co.uk.A Week In Oz (07.05. - 16.05. 2012)

20. května 2012 v 20:26 Instagram Sets
Ve středu se nám Elliot vrátil z Austrálie a přivezl nám kupu fotek:
btw. všechny jsou z Examplova instagramu ;)