Březen 2012

MTV IGGY interview

30. března 2012 v 20:07 Interviews
V polovině února udělali rozhovor s Examplem lidi z MTV Iggy. Objevily se 2 fotky z natáčení, které najdete
[ tady ]. Nejedná se ale pouze o tyto fotky. Během tohoto rozhovoru si našel čas i na nafocení photoshootu, který jsme nedávno uveřejňovali i na našich stránkách.
Zpět ale k video rozhovoru.
Dozvídáme se zde, jaké má plány pro svou první US tour. Také se zmínil o své připravované desce a taky o tom, že v posledních 7 letech odehrál přes 2000 koncertů. Lidi ho prý dělají emocionálním a miluje, když zpívají jeho songy.
Více, když kliknete na obrázek ;)


And the winner is..

27. března 2012 v 21:34 | Šárka Gardo |  Hot News
Před pár dny jsem vás informovala a možnosti zapojit se do tvorby plakátu ku příležitosti konání charitativního koncertu Teenage Cancer Trust. Připomínám, že ten se koná 30. března. Tato soutěž byla dostupná pouze pro obyvatele Velké Británie a končila právě včera, 26. března a to na základě nejvyššího počtu lajků. Vítězem se tedy stal tento výtvor:


Happy One Month Anniversary!

26. března 2012 v 19:55 | Šárka Gardo |  Hot News

Ano, dnes je to přesně měsíc od konání Examplovo pražského koncertu v Lucerna Music Baru. Také je to měsíc od našeho setkání s Elliotem Gleavem a od předání dárku, našeho Českého hrdiny, Krtečka.

Doufáme že, stejně jako my, vzpomínáte na tento famózní koncert jen v dobrém! Uvidíme se opět v říjnu! A samozřejmě nesmíme zapomenout na vystoupení na festivalu Rock for People.


Nový vzhled na Oficiálních stránkách

24. března 2012 v 22:22 Hot News

Example před nedávnem avizoval, že proběhne zásadní změna vzhledu na officiálních stránkách trythisforexample.com, ale ať už mnozí z nás čekali cokoliv, tak to 100% předčilo naše představy. Z poměrně podprůměrného předchozího vzhledu se vyvinul špičkový web. Tudíž obrat o 180 stupňů.
Taky se vám tahle změna líbí? Měli bychom taky změnit design? Nějaké návrhy? Vše vítáno.


TV Óčko - interview

24. března 2012 v 21:46 Interviews
I přes všechny náznaky toho, že Example v Lucerně (ano vracím se k jeho pražskému koncertu, který se odehrál 26.02.2012, což je momentálně už zhruba před měsícem) nebude poskytovat rozhovory, ale překvapil. Po rozhovoru pro T-Music si popovídal taky s lidmi s hudebního kanálu - TV Óčko.
Jedná se o prodlouženou reportáž, takže si ji vychutnejte.


Amsterdam, Holland, EU (17.03.2012)

24. března 2012 v 21:36 Tour-vids
A konečně poslední zastávkou European Tour byl 17. března Amsterdam v Holandsku v hale Melkweg.
Celkem tedy kluci odehráli 19 koncertů v 16 evropských zemích. Až na nějaké výjimky bylo s vyprodáno předstihem vyprodáno, takže se sem Elliot vrátí ještě v říjnu. Takže to sledujte a tentokrát si nenechte lístky utéct ;)
Videa:


COMING SOON