Březen 2012


Capital FM - 50 Best Ever Hit Music Lyrics

31. března 2012 v 19:40 Hot News

V polovině března sestavila britská rádiová stanice Capital FM žebříček TOP 50 singlů z nejlepšími texty a..
..a Examplův hit Changed The Way You Kiss Me se podle nich usadil na místě nejvyšším a tedy
na 1. místě!! Ano! Konečně je v něčem první!
Na dalších 4 místech se umístili následující:
  • 'Love On Top' - Beyonce
  • 'Cheers (Drink To That)' - Rihanna
  • 'Last Friday Night (TGIF)' - Katy Perry
  • 'The A Team' - Ed Sheeran
Pokud vás zajímá obsah tohoto songu, koukněte na překlad a určitě jim dáte za pravdu:

Změnila jsi způsob, jakým mě líbáš

Nikdy jsem se nebál nejvyšších výšek
nebo létání
Nikdy jsem se nebál nejdivočejších bojů
Nebál se umírání
Ale teď chci vystoupit z téhle jízdy, protože mě děsíš
a nelíbí se mi kam spějeme
Potřebuju nový zábavní park, protože mě děsíš
a nelíbí se mi kam spějeme

3rd place on Tweet Rank, UK !

31. března 2012 v 16:32 Hot News

Podle britského žebříčku TweetRank.co.uk, který sleduje dění osobností a organizacích v UK na Twitteru, je Example aktuálně 3. nejlepší ikonou na Twitteru z 200 hodnocených! Je to podivuhodné a zároveň skvělé. Před ním jsou už jenom zpravodajské profily BBC News a na 5. místě je aktuálně Elliotův kamarád, hopper Proffesor Green.
Jen tak dál!


Přijede Example v říjnu opět do Evropy? Víme, kde je pravda!

31. března 2012 v 11:53 Hot News
Začátkem minulého týdne přišla jistá pořadatelská agentura se zprávou, která ranila nejednoho fanouška tohoto rappera. Obsahem této zprávy bylo, že Example se zde ukáže maximálně v létě na festivalu Rock For People a v říjnu, jak sliboval v několika rozhovorech sám Example, zřejmě nepřijede.
Velmi mě to znepokojilo. Nicméně po rušení dvou koncertů v USA a celkovému pracovnímu vytížení se není čemu divit a proto jsem chtěla vyjádření přímo od samotného Elliota. A reagoval tím, že kdokoliv, kdo mi tuto zprávu sdělil, je špatná. Do Evropy se v říjnu určitě vrátí a doufejme, že teda Prahu nevynechá ;)Elektro Daily: Nastolení nového „příkladu“

31. března 2012 v 11:16 Recension, Articles

O překlad se opět postarala geniální Peťa :))


Časopis Elektro zastihl britského zpěváka Exampla chvilku před jeho úplně první vystoupením v USA v Gramercy Theatre v New Yorku, kde jsme si popovídali o smutné inspirující hudbě, Ludacrisovi a prosazení se na americkém trhu a tyk o nějakých seriózních cestovatelských plánech.

Elektro: Právě se chystáš odehrát první USA show, jak se cítíš?
Example:
Jsem nadšený. Zvláštní je, že když jsem byl poprvé ve Státech, bylo mi 5 a teď je mi 29. Tohle je asi po patnácté, co jsem v NY a konečně tu vystupuju, takže ačkoli nebývám před vystoupeními nervózní, tentokrát jsem trochu nervózní, protože je to moje první a každý říká něco v tom smyslu " Musíš jim to v USA ukázat!", vždyť víš a to tě trochu stresuje.

Co očekáváš, že bude jiné u amerického publika?
Netuším, chlape. Byl jsem nedávno v LA a byl jsem se párkrát podívat na Skrillexe a na Swedish House Mafia a davy reagovaly dost podobně jako v UK. Takže doufám, že to bude hodně energie, skákání a víš co, čistý šílenství!


New York, Gramercy Theatre (26.03.2012)

31. března 2012 v 10:28 Tour-vids
26. března 2012 vystoupil poprvé před publikem za "velkou louží" a tudíž koncert odehrál se svou kapelou v New Yorku, Gramercy Theatre. Měl mít zde ještě další 2 vystoupení, tedy konkrétně ve Washingtonu DC a Bostonu, která se ale zrušila. Že by si šetřil síly na konec roku, kdy v USA a Kanadě plánuje dohromady 20 koncertů? Nechme se překvapit.

Slibovaná Videa:

Kickstarts
MusicBlok (Česká Televize) - interview

30. března 2012 v 20:29 Interviews
Zhruba po měsíci, kdy Example odehrál svůj koncert v Praze jsme se dočkali dalšího rozhovoru pro české médium a to pro hudební pořad MusicBlok České Televize.
Opět je tu spousta věcí, které byste jako správní fanoušci měli dávno vědět, ale najdou se i zde detaily, které jste možná netušili. Moc povedený rozhovor.


MTV IGGY, February 2012

30. března 2012 v 20:20 TV, Radio Appearances
16. února Example udělal rozhovor s MTV IGGY. Kromě photoshootu, který pro ně nafotil, se odtud objevily 2 neformální fotky z natáčení, o které vás přece nesmíme ochudit ;)
Fotky jsou z Twitteru MTV IGGY