GQ Magazine - Interview September 2011

17. září 2011 v 16:42 |  Recension, Articles

Jedná se o poměrně čerstvý zářiový rozhovor pro GQ Magazine. Odkaz na něj vložil Example na svůj twitter. Dozvíte se v něm spousta nových a mnohdy nečekaných informací, které se ale vůbec nového alba netýkají.
Upozorňuju, že jsem rozhovor opět překládala sama, takže to nemusí být srozumitelné, proto kdybyste chtěli, klikněte na -


Umělec, dříve známý jako Elliot Gleave se už v minulosti s magazinem GQ střetl. Bylo to již v září 2006, kdy byl ještě upsán labelu Beats Mike Skinnera. Byl také fotocen legendárním fotografem Mick Rock v 100 Clubu. "Způsob, jakým mě fotil, byl téměř jako kdyby si se mnou povídal," směje se rapper narozený v Hammersmithu, skrčený v Obey tričku a džínách od Levise. "pořád říkal:" Jo! Ukaž jim své rty! " Dovedu si ho představit v sedmdesátých letech, kde je kompletně mimo ze svého fanatického rozmlouvání s obrazy".

Vzhledem k tomu, že se v osudný den před pěti lety, label Beats zhroutil, the Streets skončili a Example, díky nově nalezené lásce electro-popu, trumfl žebříčky jednotlivců hned dvakrát, a to se songy "Stay Awake" a s "Changed The Way You Kiss Me" . Přesto, že již dokončil 14 rozhovorů, když jsme si ním sedli v jeho PR společnosti v centru Londýna v 12:30, Example si s GQ.com popovídal o přežívání na Ibize, o přeceňování šéfů a erotických účincíh jeho vlastní hudby ...

GQ.com: Ventiluješ se ve velké míře na Twitteru. Co tě vlastně dráždí v tuto chvíli?
Example: Reklama na WC Duck. Animace není špatná, ale WC Duck se měl obejít bez osobnostního charakteru. Nový WC Duck je právě trochu agresivní, trochu domýšlivý, trochu jako Jeremy Kyle - Má příliš mnoho chyb, aby skutečně miloval. Myslím, že WC Duck byl měl být důvěryhodný, ale ne drzý - jako Mr. Muscle

Kterou nejhorší věc, o tobě kdo řekl?
Byl jsem nazýván "zanedbaný prostředník." Moje první album bylo opravdu kritizované, ale bylo to spravedlivé na jistých místech, takže mi nevadí, že ho kritizovali až moc. Opravdu neposlouchám kritiky - Nevadí mi rozhovory, ale objektivní hodnocení je zas**aně zbytečné. Někdo si může poslechnout mé album a tvrdit, že je to ta nejlepší věc, kterou kdy slyšel, zase někdo jiný, kdo si to poslechne si může myslet, že to je nejhorší věc, kterou kdy slyšel. Oba ti lidé mají pravdu, protože je to jejich názor. Za dva a půl roku jsem nečetl živou nebo albumovou recenzi.


Pověz nám, jaké oblečení nosíš v současné době.
Moc o sebe nedbám, jako každý muž, ale několik luxusních značek mám s sebou. Budu vystupovat v Belstaffu, možná si vemu něco od Lanvinu nebo D & G. Mám několik bund Margiela, aleve skutečnosti nosím džíny a tričko, což je pro muže typické. Mám prostě rád pocit pohodlí, nestarám se o to, abych se blýsknul. Jaký že je můj style tip na podzim? Oblečte se jako hrdina.

Jakou nejpodivnější žádost jsi měl na Twitteru?
Obvykle věci jako "Můžu jít kolem tvého domu, a sednout si na tvůj obličej? Vypadá to, že máš pohodlnou tvář" od 16-letých dívek. Nemůžu uvěřit, co 16letí v dnešní době dělají. V mém věku, 16letí pravděpodobně jen hráli flašku a dnes vám nabízejí, že půjdou okolo a sednou si na můj obličej.

Právě ses vrátil z Ibizy. Jaké jsou tvoje tipy na přežití?
Nikdy tam nepracovat 2 dny po sobě. Udělat si volno, sednout na pláž nebo k bazénu. Měli byste hodně spát, dát si několik Piña Colád, možná si zajít na pěkný steak, měli byste si na 12 hodin zdřímnout než půjdete zase další den ven. A nosit spoustu opalovacího krému.

Z jiného soudku - Jakou otázku, kterou ti pokládají, nenávidíš?
"Proč si říkáš Example?" Ta je jedna z nejhorších. Prostě říkám, "Podívejte se na Google nebo Wikipedii!" Nebo: "S kým chceš spolupracovat?" Nesnáším tu otázku - je to nudné. Podívejte se na moje zdroje na albu, je tam uvedené, s kým jsem spolupracoval.

Jaký nejpodivnější dárek jsi kdy dostal od fanouška?
Ručně vyrobený dort, na kterém byla moje tvář.

Tvůj obličej zčásti doprovází tvé fanoušky, ne?
Lidé jsou prostě posedlí mým obrovským obličejem. Nerad vidím můj obličej na papíře, natož na dortu.

Jaký je nejlepší lék na kocovinu?
Fazole na toastu. Ale je dobré, když si vezmete půl litru vody, rozkrájíte citron a vymačkáte z něj všechnu šťávu. Pak to vypijete a bolest hlavy je pryč obvykle během jedné hodiny. Mělo by to být všechno přirozené.

Popiš způsob, kterým tancuješ.
Netančím, skáču. Řadím se do rock-star pogo. Můžu opravdu dobře dělat taneční komedie a můžu tančit muzikálech v případě, kdybych byl obsazen v - if Saturday Night Fever (Horečka sobotní noci), je to druh vibrace, takže se tam můžu svíjet. Ale pokud bych byl v hip-hop klubu, tak bych se tam moc svíjet nemohl. Jsem spíš jako tanečník, který udělá rozruch - Pokud jdete na mejdan a vidíte dospívající křepčit a tanečit, to jsem já.

O kom si myslíš, že je přeceňován?
Ainsley Harriot. Nemyslím si, že si zaslouží být tak slavný, jakým je. Zkoušel jsem jeho kuskus a není to všechno.

Kdo je nejlíp oblékaným mužem?
Jsem velkým fanouškem Sergia Pizzorna od Kasabian. Myslím, že je v pohodě. Brad Pitt se většinou obléká dobře, ale pokaždé v poslední době si na sebe vezme opravdu děsný svršek a pochybné upocenýné kalhoty a boty - komba. Ve Velké Británii vypadá skvěle Tinie, že? Také jsem narazil na Davida Gandy, který byl několikrát na tiskových konferencích a vypadal vždy ostře. Ale předpokládám, že byl stvořen Bohem proto, aby nosil oblečení, ne?

Jakou nejhorší práci, jsi kdy měl?
Práci v kuchyni v hospodě. Byl povýšen z 'umýče' nadobí na 'grilovače' a musel jsem strávit šest hodin u mizerných karbanátky v hospodě, což bylo docela duševně zničující.

Měl jsi někdy sex na jednu z tvých vlastních nahrávek?
Jo, ale ne záměrně. Myslím, že jsem byl v hotelovém pokoji v Manchesteru a song tam začali hrát. Jen jsme se na sebe podívali a trochu se usmáli - Říkal jsem si něco jako: "Ó, Bože," ale pokračovali jsme. V tuto chvíli se mým písním nemůžete vyhnout. Pokud jsem neměl sex ve výtahu - Protože si nemyslím, že bych dělal hudbu do výtahu - to je jediný případ, kdy jsem se mohl vyhnout sexu na jednu z mých vlastních písní. Mohl jsem mít sex v klubu: na moji hudbu. Mít sex v hotelu: to bude dál. Mít sex na koncertě: Asi to bude dál. Afterparty na královská svatbě : Slyšel jsem, že tam hráli "Kickstarts" Takže tam pravděpodobně byli lidi, kteří mají sex na moje songy. Moje a Drakovy alba, jsou to docela dobré na sex. Přestože moje je docela v dupstepu a na něj nemůžete mít opravdový sex. Myslím si, že byste se třásli celí na nesprávných místech. Místo toho, abyste šli dovnitř a ven, měli byste jít zleva doprava. [ Moje třesoucí se akce] A to nikdo nechce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama