Gigwise: Example doručil petici na záchranu klubu 'Ministry Of Sound'

17. září 2011 v 17:48 |  Recension, Articles

Example se umí postavit za svou správnou věc! 16.9.2011 se rozhodl podat petici proti uzavření londýnského klubu Ministry Of Sound. Není se čemu. Tento klub se nejmenuje podle labelu, pod kterým vydává, jen tak náhodou. Více se dočtete v následujícím článku, který zveřejnil server gigwise.com Fotky z akce se objeví co nevidět v [ Gallery ]


Example pomohl dodat petici a zabránil tak možnému uzavření super-klubu Ministry of Sound.

Budoucnost klubu byla zasazena do nejistoty nad plány k vybudování rozlehlých luxusních bytů v blízkosti jeho působení na Gaunt Street v Londýně.
Ministry Of Sound se vyjádřil s obavami, že pokud bude stavební práce pokračovat, mohli by obyvatelé podat stížnosti na hluk, který se z klubu ozývá. To by nakonec vedlo k jeho uzavření.
Silná petice, která obsahovala 25.000 podpisů, doručil Southwark Council, podpořila řada velkých jmen - DJů, včetně Judga Juleas a Armina van Buurena
Example vznesl petici k zastavení možného uzavření Ministry Of Sound.
"Ministry of Sound je zde už 20 let, je průkopníkem taneční hudby a stal se kulturním velvyslancem. Všichni bychom na to měli být hrdí." Uvedl Example.
"Proč by to někdo chtěl ohrozit kvůli luxusním bytům, které nedělají nic pro místní lidi? To by měli vývojáři vědět, takže neodejdem beze slova."
Výkonný ředitel Ministry of Sound, Lohan Presencer, byl 16.9.2011 také přítomen na doručení petice.
Rozhodnutí o plánované 22-podlažní zástavbě proběhne na zasedání Výboru pro plánování Southwark Councilu 11. října ve zprávách na BBC News.

Co si myslíte o hrozbě? Měla by být stavba zastavena?
Example přináší petici
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama