MTV interview 2007

19. srpna 2011 v 15:54 |  Recension, Articles

Objevila jsem další starší rozhovor, tentokrát si ho vzali na mušku redaktoři z MTV.uk - z roku 2007. Zde se mimojiné dozvíte, jak viděl svou, tehdy se rozjíždějící kariéru, desku What We Made, nebo koho tajně miluje. Rozhovor berte s rezervou, protože dnes už může být vše jinak. Nicméně jsou to zajímavá fakta :)


Po podepsání smlouvy s The Streets hovoří exkluzivně s námi o svém vynikajícím novém materiálu, o Robbiem Williamsovi a jaderné katastrofě ...

Raper Example, (Jehož skutečné iniciály jsou EG) v současné době trhá MTV kanály se svým veselý příběhem o vztahu v klipu I Don't Want To

Ve 24 letech byl za eko-bojovníka v předchozím singlu What We Made zatímco v You Can't Rap zároveň dokazuje, že raper rozhodně je.

Se svými dvojsmyslnými inteligentními a ambiciózními beaty od kriminálního producenta Rushera, že je jasné, že se tonaučil od učitele Mike Skinner. Tohoto přátelského kluka ze západního Londýna jsme odchytli a vyzpovídali.


Zaprvé, kdy sis uvědomil, že jsi schopen rapovat?

Example: Chodil jsem do básnického kroužku a v roce 1992, když mi bylo 10 jsem vyhrál Royal Mail Poet Of The Year. Pak jsem začal rapovat na hřišti ve škole jen proto, abych se vyrovnal cool lidem.

Jsi si vědom toho, že chceš vyprávět příběhy?

Example: Není jediná píseň na albu, kde bych se nemohl pochlubit, že je téměř každý song je žaložen na příběhu. To je to, co dělám nejraději. Ať už to je o jaderné havárii nebo o problémových vztazích

Jaké jsi měl idoly?

Example: lidé, kvůli kterým jsem začal rapovat jsou Wu Tang Clan, Snoop a Mobb Deep. Bylo to únikové, seděl jsem a studoval jejich chichotání.

Všechen tvůj materiál produkoval Rusher ?

Example: Všechen. Kromě několika remixů. Potkal jsem ho v roce 2000 na univerzitě, když jsme spolu studovali filmovou režii. Dali jsme se rychle dohromady, a hned jsem se začal rapovat na jeho rytmy.

Jak funguje vaše partnerská spolupráce?

Example: Je to rozdělené 50/50 pomáhá mi s texty a já mu pomáhám s beaty. Většina rapperů dává producentům 3% nebo 4% z licenčních poplatků. On vám dokáže vytvořit D & B, hip hop, grime nebo garage, a je jeden z nejlepších producentů v zemi.

Láká vás dostat Mike Skinnera (The Streets), na tvoje tracky?

Example: Není to pokušení, projednou víme, jak Example zní, ale ovlivňuje to.

Jakou radu vám dal?

Example: Je opravdu dobrý protože, podruhé nastavil uši. Budu Mika poslouchat, ale není to jen proto, že prodal spoustu alb, ale proto, že si ho vážím.

Lidé o něm vždy vluví jako o jednom z nejvýznamnějších umělců v posledních 10 letech, a to je ten důvod!

Jak si vás všiml?

Example: Měli jsme společné přátele v oboru a pak když jsme vypustili I Don't Want To (minulý rok) mělo zájem spousta významných labelů. Ale on vzal nás na večeři a pochopil to, co jsme chtěli dělat.

O čem je I Don't Want To?

Example: Každý rapper se vždy předvádí s dívkami, ale nikdo vypráví příběh o tom, jak nepříjemně mohou ženy být šílené. Je to na základě různých zkušeností, Opustil jsem dívky v 6 hodin ráno a moje omluva byla - Jsem mlíkař.

Jsou pro tebe videa důležitá?

Example: Vždycky jsem chtěl být hercem, takže jsem se snažil. stanovili jsme si vysoký standard (s What We Made) první videoklip byl natočen v Čenobylu. Bál jsem se, než jsem tam šel, bylo tam se mnou asi jen 10 členů kamerové posádky.

nebojím se obléknout jako většina rapperů jen tak. promo k I Dont Want To začíná jako Pharrellovo video, a končí jako The Magic Roundabout.

Jaký jsi live na stagi?

Example: Právě hodně studuji Robbie Williamse, i když nejsem fanoušek jeho hudby, jeho live vystoupení jsou neuvěřitelná. Jeho drzé úsměvy a způsoby, jak zapůsobit ze stage. Takže celé publikum cítí být součástí této akce.

Řekneš nám něco o svém albu?

Example: Skladby jsou hudebně podbarveny samply od Stranglers, Kylie a Carpenters. Je zde blues, klasický pop, punk až k řezu do španělské kytary a electro beaty.

Dobře dělám legrační texty, ale chci, aby lidé věděli, že umím i mluvit o vážných věcech. Nemyslím si, že by mnoho lidí udělalo anti song o jaderné energii a zrapovili to.

Nyní několik rychlých otázek - kdo Neumí rapovat?

Example: Daz, ten člověk, který dělal Eurovision song a Lil Jon.

Fotbalový tým?

Example: Fulham FC

Vysněné rande?

Example: s Natalií Imbruglia - Chtěl bych si ji vzít. Jessica Alba je také velmi přitažlivá .

Vysněná spolupráce?

Example: Quincy Jones, produkoval Michaelovy Jacksononovy nejlepší alba.

Nejlepší místo pro live vystoupení?

Example: Shepherds Bush Empire a Glasgow krále Tuts.

Nejlepší videoklip?

Example: Beat It, Kanyes Jesus Walks nebo 99 Problems.

Největší inspirace?

Example: V podstatě moje máma a táta, taky Will Smith, je to jeden z nejvlivnějších lidí v Hollywoodu. Rozhodně chci hrát taky.

V jaké TV show?
Example: Přeji si roli v novém BBC či Channel 4 v situační komedii. Stejně jako v kultovní komedii, jako je Office.

Největší ambice?

Example: Chci jet na Jonathan Ross, mít dobrou odezvu u amerického publika. Chci pracovat ve filmech, chci vylézt na Everest, a přeplavat anglický kanál, vážně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama